Halkla İlişkilerin Elkitabı

Alison Theaker

Kitap Açıklaması

Tüketiciyle tek taraflı iletişim kurmanın devri geçti. Etraf, herkesten iyi olduğunu söyleyen markaların pazarlama mesajlarıyla dolu ama kimsenin bu mesajlara aldırdığı yok. İnsanlar artık daha samimi ve beklentilerini daha çok dikkate alan markaların mesajlarına kulak kabartıyor.

Samimi ve karşılıklı iletişim kurmanın en iyi ve en vazgeçilmez yolu halkla ilişkiler ama bu insani ve sıcak iletişim yönteminden doğru bir şekilde nasıl yararlanabileceğini gösteren kitapların sayısı çok az.

Alison Theaker tarafından yazılan bu kitap, halkla ilişkiler faaliyetlerinden yararlanarak iletişim çalışmalarına samimiyet ve güç kazandırmak isteyenlere yol gösteriyor. Halkla ilişkiler teorisinden beslenen ve bu teoriyi farklı alanlardan vaka incelemeleriyle destekleyen kitap, halkla ilişkilere dair kapsamlı bir rehber niteliğinde.

Finansal halkla ilişkiler, Global PR, online promosyon ve PR etiği gibi bir çok konuyu ele alan kitap, global şirketlerde, yerel yönetimlerden hayır organizasyonlarına kadar bir çok kuruma halkla ilişkilerden yararlanmanın inceliklerini anlatıyor.

 25,46 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756347859
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 500
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 500
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.