Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3

J. K. Rowling
Yapı Kredi Yayınları
2 kişi

“Mahsur kalmış cadıların ve büyücülerin acil durum taşıtı Hızır Otobüs’e hoş geldiniz. Asanızı tuttuğunuz elinizi uzatın, otobüse atlayın, sizi istediğiniz yere götürelim.”

Sirius Black adında azılı bir katil, tüyler ürpertici Azkaban kalesinde tam on iki yıl boyunca tutsak kalmıştır. Tek lanetle on üç kişiyi birden öldüren Black’in, Karanlık Lord Voldemort’un hizmetkârı olduğuna kesin gözüyle bakılmaktadır. Bir yolunu bulup Azkaban’dan kaçan Black’in peşinde olduğu bir tek kişi vardır: Harry Potter. Harry, büyücülük okulunun sihirli duvarları arasındayken, arkadaşları ve öğretmenleriyle birlikteyken bile güvende değildir. Çünkü aralarında bir hain olabilir.

32,41 ₺ %38
20,09 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: Harry Potter and the Prisoner of Azkaban
ISBN: 9789750803116
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 396
Basım: Kasım 2017
Ebat: 13,5x19,5 cm
Çevirmen: Sevin Okyay
Çevirmen: Kutlukhan Kutlu
Editör: Ayça Sabuncuoğlu
J. K. Rowling

J. K. Rowling Hakkında

Dünyaca ünlü İngiliz yazarlarından olan J.K. Rowling 31 Temmuz 1965 yılında İngiltere’de doğmuştur. Wyedean Comprehensive’de lise eğitimini tamamlamıştır. Exeter Üniversitesinde Fransızca ve Klasik Ed...

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı - 3 Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ece Samancı (29.05.2018)

    Sinemaya Uyarlanmış olan Harry Potter ve Azkaban Tutsağı filmi ilk iki filminden daha sıkıcı geldi bana. Kitabı ise ilk ikinin heyecanı verdi. Kitap olarak okumak daha mantıklı geldi.

  • Meryem Yakut (29.04.2018)

    Yeni alacağım :))) para biriktiriyor um ;)