Hastalık Dedektifleri

Mikropların ve Jermlerin Sırlarla Dolu Dünyası

Jennifer Gardy

Kitap Açıklaması

Ne görüyorsun? Elini mi? Kapı kolunu mu? Bir bardak suyu mu? Evet, belki öyle sanıyorsun ama o gördüklerin aynı zamanda yuva! Milyonlarca küçük, minicik mikropların yuvaları.
Ne istiyorlar? Tıpkı senin gibi mikroplar da huzur içinde yasayıp, islerine güçlerine bakmak istiyorlar. Seni hasta edenler dısında kulaga hos geliyor. Seni hasta eden mikroplara "jerm" denir ve jermler her yerdedir.

Ne yapmalısın? Panik yok! Hastalık Dedektifleri, jermlerin sasırtıcı mikroskobik dünyasına rehber kitabın. Nasıl yasadıkları, nasıl gelistikleri, insanlıgı nasıl degistirdikleri ve insanların onların yaygınlasmasını nasıl durdurduklarına dair her sey bu kitapta var.

Peki, ne bekliyorsun? Haydi, jermlerin dünyasından içeri gir Nve ellerini yıkamayı unutma!

Dr. Jennifer Gardy İngiliz Kolombiya Merkezinde Hastalık Kontrol bölümünde bilim adamıdır. Kolombiya Üniversitesi Halk Sağlığı ve Toplum bölümünde yardımcı doçent olarak çalışır ve kendisini "hastalık dedektifi" olarak tanımlar. Bütün bu araştırmalar, seminerler ve bilimsel yayınların yanı sıra, CBC ve Discovery Kanada kanallarında televizyon programı yapmaktadır. Bu kitap Gardy'nin ilk çocuk kitabıdır. Kanada'da bir müzisyen, birçok hayvan ve mikropla birlikte yaşamaktadır.19,00 ₺ %25
14,25 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752522060
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 145
Basım:
Ebat: 185x24 cm
Çevirmen: Elçin Kuzucu
Editör: Kerem Cankoçak, Ece Özbaş
Ağırlık: 145
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.