Hatırlama Süreci

Joe Vitale, Daniel Barrett
Pegasus Yayınları

Kişisel sorunlarınız mı var? Ya da dünyayla ilgili problemleriniz? Yaratıcılığınızda azalma mı yaşıyorsunuz?

“Hatırlama Süreci” adlı yeni yöntemle tüm bu sorunların ve daha fazlasının üstesinden gelebilirsiniz. Hatırlama Süreci yeni bir şeyler yaratmak, üretmek, kendini geliştirmek, sorunları çözmek (ve daha fazlası) için herkesin kolaylıkla uygulayabileceği bir yöntem. Bu süreç, tüm New Age ve kişisel gelişim tekniklerinin ötesine geçerek geleceğe dokunmanın sadece olanak dâhilinde olmadığını, aslında her an onunla iletişim halinde olduğumuzu kanıtlıyor. 

Bu yeniliklerle dolu kitap arzu ve hedeflerinizi gelecekte olmuş gibi “hatırlayarak” onlara nasıl ulaşabileceğinizi anlatıyor. Siz de Zero Limit ve The Key gibi çoksatan kitaplara imza atmış Joe Vitale ve ödüllü müzisyen Daniel Barrett’la bu özgürleştirici ve pratik tekniği keşfedin ve geleceğinizi yaratmaya bugünden başlayın! 

“Bu kitaba bayılıyorum. Çekim Yasası’nı maksimuma çıkarmak ve hayatınızın herhangi bir alanında başarıyı hızlandırmak için yeni ve güçlü bir yol ileri sürüyor. Bu kesinlikle işe yarayan, şaşırtıcı ve zaman bükücü bir teknik. Daha şimdiden kendi hayatımda, öğrencilerimle ve danışanlarımla uygulamaya başladım.” 

Jack Canfield 

“Çoğu kişinin yaşlarından çok daha uzun zamandır kişisel gelişimin içindeyim ve şunu söylemeliyim ki sevgili dostum Joe Vitale ve eş yazarı Daniel Barrett coşku ve tutku dolu bir hayat yaşamakla ilgili çok etkin bir süreç yaratmışlar.” 

Bob Proctor

Joe Vitale Kitapları
35,00 ₺ %37
22,05 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Orijinal Başlık: The Remembering Process: A Surprising (and Fun) Breakthrough New Way to Amazing Creativity
ISBN: 9786052994047
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 184
Basım: Şubat 2018
Editör: Zeynep Şehiraltı
Çevirmen: Zeynep Esin

Joe Vitale Hakkında

Joe Vitale, E-Ticaret, İnsan ve Toplum, İş Dünyası kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hatı...

Hatırlama Süreci Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.