Hayaller Geçidi

"Yıldız Geçidi" Üçlemesinin İkinci Kitabı

Josephine Angelini

Kitap Açıklaması

Yalnızca onun yok edebileceği bir Lanet...
Onu entrikalardan koruyan bir Soy...
Savaşı tetikleyen karşı konulmaz bir Arzu...

Yeraltı dünyasına ayak basabilen tek ölümlü olan Helen Hamilton’ın omuzlarına zor bir görev yüklenmiştir. Ailesinin üstüne karabasan gibi çöken intikam lanetine son verebilmek için geceleri Hades’in karanlık dünyasında dolaşır durur. Gündüzleri ise yitirmekte olduğu akıl sağlığını korumaya çabalamaktan bitkin düşer. Mücadele etme gücünü ancak Lucas’ın desteğiyle bulur.

Helen kırılma noktasının eşiğindedir ama birdenbire ortaya çıkan esrarengiz bir Soy onun imdadına yetişir. Eğlenceli ve cesur bir kişiliğe sahip olan Orion, Helen’ı yeraltı dünyasının tehlikelerinden korur. Ama zaman hızla akıp giderken acımasız düşmanlar ölüm çığlıkları atmaktadırlar. Önlenmesi mümkün olmayan Antik Yunan dünyası ile fani dünya arasındaki savaş, Nantucket’ta güven içinde yaşayan Helen’ı büyük bir ikileme sürükler.

Her sayfası entrika, heyecan ve intikam hırsıyla bezeli büyüleyici bir aşk üçgenini dile getiren bu epik destanı bir solukta okuyacaksınız.

“Açlık Oyunları’ndan sonra elimden düşürmediğim ikinci roman.”

- Sonja Bolle, Los Angeles Times

Yazar Hakkında

Sekiz kardeşin en küçüğü olan Josephine Angelini Massachusetts’li çiftçi bir ailenin kızıdır. New York Üniversitesi’nde Tisch Kolej’de Klasik Tiyatro Sanatı eğitimi almıştır. Şimdilerde senarist kocası ile Los Angeles’ta yaşamakta ve halen traktör kullanmaya devam etmektedir.

Josephine Angelini Kitapları
22,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Dreamless
ISBN: 9789752118843
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 456
Basım:
Ebat: 13x19 cm
Çevirmen: Suzan Cenani Alioğlu
Ağırlık: 456
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.