Hayatı Emen Karanlık

Stephen King
1 kişi

Kitap Açıklaması

SERÇELER YİNE UÇUYOR

Thad Beaumont yıllarca George Stark takma adını kullanarak romanlar yazdı; bu adla ün ve para kazandı, kitapları “çoksatanlar” arasında yer aldı. Fakat bir gün bu takma adın ifşa edilmesi tehlikesiyle karşı karşıya kalınca, yıllardır yapmak istediği şeyi yapıp gerçeği kamuoyuna açıklama kararı aldı ve popüler bir dergiye verdiği röportajla birlikte Stark’ın cenaze törenini düzenledi. Artık George Stark yoktu. Thad bir daha bu isimle kitap yazmayacaktı. Ne var ki, Stark’ın “öldürülmesinde” katkısı olan kişiler birer birer cinayete kurban gitmeye başlayınca bunun o kadar da kolay olmayacağı ortaya çıktı. Thad Beaumont’un hayatında bir şeyler fena halde ters gitmeye başlamış, kâbuslar geri dönmüştü. Ve serçeler yine uçmaya başlamıştı…

Parmak izlerini ve ses-izlerini unutuyorsun. Thad ve Liz’in soğukkanlılıkla onun gerçek olduğunu, gerçek KALMAK için cinayet işleyeceğini iddia ettiklerini unutuyorsun. Onlara sadece intikam peşindeki bir hayalete değil, hiç var olmamış bir adamın hayaletine inanmanın ne kadar kaçıkça olduğunu söyledin. Ama yazarlar hayaletleri DAVET ederler. Onlar hiç var olmamış dünyalar yaratırlar, oraları hiç var olmamış insanlarla doldururlar, sonra da bu hayal dünyalarına katılmamız için bizi davet ederler.

Stephen King Kitapları
38,00 ₺ %30
26,60 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752124271
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 464
Basım:
Ebat: 13,5x21,5 cm
Çevirmen: Esat Ören
Ağırlık: 464
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Emel Tazegül (25.02.2019)

  Okuyacak olanlara tavsiye ederim.

 • Alp Kasapoğlu (22.02.2019)

  Stephen King'in okuduğum en güzel kitabıydı. Tavsiye ederim.

 • Toprak Özbey (18.02.2019)

  Gerilime doymayacağınız bir kitap. Okumanızı tavsiye ederim.

 • Türker Balcı (15.02.2019)

  Stephen King'in en iyi kitaplarından bence.

 • Emir Tanrıkulu (12.02.2019)

  Stephen King'den harika bir korku gerilim kitabı. Kesinlikle tavsiye edeceğim kitaplar arasında yer alıyor.

 • Atakan Paksüt (11.02.2019)

  Bu romanda King ile yine bir başka favori yazarım Clive Barker arasında belli benzerlikler sezdim. Gerek atmosfer gerek de kan donduran tasvirler sayesinde iki üstadı bir arada gördüğüm yerler oldu. Çok yönlü bir yazar olan King'in artık birkaç kişiliği olduğunu varsayıyorum yoksa bu kadar eser yapıp bazılarını birbirine bağlayıp bazılarını üslup kullanarak birbirinden ayırmasını açıklayacak başka bir durum bulamıyorum.

 • Rüya Yorulmaz (11.02.2019)

  Sayısız kitaba imza atmasına rağmen korku alanında hiç bir zaman kalitesini kaybetmiyor King. Hayatı Emen karanlık kitabı okumaya yeni başlamama rağmen herzamanki tadını alabiliyorum.

 • Baran Yıldızoğlu (08.02.2019)

  King'in o eşsiz hayal gücünü yansıtma şekli her zaman olduğu gibi yine muazzam. Bazı kitaplar olur ya hani, konusundan kısaca bahsederler ve hemen ilginizi bir yerden yakalar. Hayatı Emen Karanlık da bu ayarda bir roman. İlgi çekici konu, ilgi çekici işleyiş.

 • Çınar Fahri (08.02.2019)

  Korku edebiyatının en büyük ustası King kitapları kitaplarından uyarlanan filmleri ile ölmeyecek bir efsane bence. Filmlerdeki gerilimi kitaplarında da hissedebiliyorsunuz. Stephen King hayatı Emen Karanlık kitabı korku edebiyatını sevenlerin mutlaka okuması gereken büyük bir eser.