Her An Mucize

Ralph S. Marston

Kitap Açıklaması

Ralph Marston'ın yeni kitabı Her An Mucize ile hayatınızdaki mucizelere yeniden inanacaksınız!

Ralph Marston'ın kitap serisinin ikincisi olan Her An Mucize ise hayatta karşınıza çıkan mucizelerden yola çıkarak size yepyeni bir bakış açısı kazandırmaya hazırlanıyor. Bu kitapta okuduğunuz her bölümde "Evet, bu da başıma gelmişti" diyebilirsiniz. Ama burada Ralph Marston için önemli olan hayatta karşınıza çıkan olaylarla mücadele ederken motivasyonu evrenin ve hayatınızın henüz fark etmediğiniz mucizelerinde bulmanıza yardımcı olmak.

Küçücük bir yaprağın bir ağacın dalından yere doğru yaptığı kısa yolculuk için koca gezegenimizin kendi ekseni üzerinde eğilmesi ve güneşin etrafındaki yolculuğu, ağaçların hücrelerinde gerçekleşen fotosentez işlemi, hep var olan yerçekiminin etkisi, havada esinti yaratan okyanus ve atmosfer faktörleri ve hayal bile edilemeyecek daha birçok şey bir araya gelir. Ama bizim gözümüzde sadece bir yaprak düşer. Yazar bu kitapta acele ve endişeyle, mücadele ve çekişmeyle ilerlerken sıklıkla hayatın en faydalı ve en değerli niteliklerini göz ardı edenlere kısa mesajlarla hatırlatmalar yapıyor.

Ralph Marston "Yıllar içinde bu kitapta olanlara benzer binlerce mesaj yazdım. Bunların her biri birbirinden tamamen farklı olmakla (asla tekrar edilmemekle) birlikte, içlerinde pekiştirilmek amacıyla yıllar içerisinde yinelenen konular da mevcut. Bu başlıklar mucize dolu ve doyum içinde bir hayat yaşayabilmek için gerekli temel değer ve niteliklere karşılık gelmekte. Bu kitaptaki her bir bölüm bu niteliklerden birini ele alan ve konuyu pek çok farklı açıdan irdeleyen çeşitli mesajları içeriyor. Bu benim Türkiye'deki okurlara ulaşan ikinci kitabım ve olumlu mesajlardan daha çok insanın faydalanmasını sağlama fırsatına sahip olduğum için gerçekten minnettarım. Bu kitabı adım adım izlenecek bir kullanma kılavuzu gibi değil de her şeyin içinde gizli olan mucizeyi gerçek anlamda tatmanıza ve onun değerini bilmenize yardımcı olacak hatırlatmalar seçkisi olarak kabul edeceğinizi umuyorum," dedi.

Siz de kendinize bir iyilik yapın ve dünyadaki milyonlarca insan gibi kendinizi Ralph Marston'ın mucize yazılarına teslim edin...Ralph S. Marston Kitapları

13,80 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786058753983
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 216
Basım:
Ebat: 13x21 cm
Çevirmen: Işıl Aydın
Ağırlık: 216
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.