Her Güne Bir Masal

Feridun Oral
Yapı Kredi Yayınları Kültür
2 kişi
Kidega'nın Her Güne Bir Masal Kitap Yorumu
Feridun Oral tarafından hazırlanan Her Güne Bir Masal kitabında çocuklarınız için dünyanın dört bir yanından masallar derlenmiş. Günlük şeklinde ilerleyen kitapta her gün farklı bir ülkenin yöresel masalları yer alıyor. Çocuklarınızın çok severek okuyacağı bu eseri mutlaka edinmelisiniz.

Gökyüzüne uzanan bezelyeye tırmanan dede acaba tepede ne görüyor? Tavşanlar neden yazın beyaz, kışın gri kürk giyiyorlar? Denizin suyu neden tuzlu? Eskimolar gökyüzündeki ayı yakalamaya kalkınca neler oluyor? Köylü genci sişman kralı nasıl zayıflatıyor? 1 Ocak'tan başlayıp, 31 Aralık'a kadar her güne bir masal!

Feridun Oral Kitapları
78,70 ₺ %35
51,16 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9789753637862
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 510
Basım: Ocak 2018
Ebat: 20x28 cm
Editör: Filiz Özdem
Çevirmen: Tarık Demirkan
Feridun Oral

Feridun Oral Hakkında

Feridun Oral 1961 yılında Kırıkkale'de dünyaya geldi. 1985 yılında Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun oldu.Yurt içi ve yurtdışında bire çok sergi ve yarılmaya katıldı. İtalya'da h...

Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Selma Aliefendioğlu (31.01.2019)

    Yenidoğan bebeğimize okumak için almıştık. Her gün bir masal okuyoruz, şimdi 3 aylık oldu. Anlamasa da tonlamadaki değişiklikler, karakterleri seslendirirken yaptığımız şiveler çok hoşuna gidiyor. Kitaptaki masallar kısa kısa ki bu çok güzel. Tavsiye ederim.

  • Fatih yaldız (21.09.2018)

    Farklı kültürlerden alman İtalyan orijinal masallar var.