Hiç Bitmeyen Masallar - 3

Gökçe Nas Oğuzlar

Kitap Açıklaması

Anlatılan çoğu masallarda çocuklara büyükler tarafından hep şu mesaj verilmiştir: "İyilik, fedakarlıktır...". Peki, verilmek istenen mesaj ne kadar doğru? İyilik, gerçekten fedakarlık mıdır?
Masalları yeniden yazıp onları yeniden hayata, okuyucu karşısına çıkaran yazarlar, kendilerine gelen tuhaf bir notla neye uğradıklarını şaşırırlar. Ve o anda bazı gerçeklerin farkına varırlar. Gerçek yazarlar tarafından devreye sokulan sihirli mühürlü kalem sadece masal kahramanlarının değil onların da hayatını değiştirecek sonu hazırlamıştır.

Kötülüğü anlatmaya yemin eden 23 yaşındaki güzel, akıllı genç bir yazar. Peki kötülüğü anlatırken ne kadar ileri gidebilir? Ya da ne kadar ileri gidilmesine izin verebilir?

Batılıların Yunan Mitolojisi'nde anlattıkları Tanrı, Tanrıça ve Yunan Mitolojisi'nde adları geçen kahramanlar vardır. Peki bu kahramanlar yeni bir lanet sonucunda masal kahramanları ile karşı karşıya gelecekse... Üstelik bu laneti Yunan Mitolojisi'ndeki en korkunç tanrı yapmışsa...32,41 ₺ %25
24,31 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786052320815
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 432
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 450
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.