Hiç Hata Yapmayan Kız

Gary Rubinstein, Mark Pett

Kitap Açıklaması

Betül o güne dek Asla (bir tane bile!) hata yapmamıştı...

"Hiç Hata Yapmayan Kız, mükemmeliyetçi olan her çocuğun (veya yetişkinin!) okuması gereken bir kitap. Betül'ün en büyük kusuru kusursuzluğu..."

-Stephanie Oppenheim-Oppenheim Toy Portfolio "Betül hepimize yararlanabilecek bir ders sunuyor: Hatalardan ders almak, gülmek ve oluruna bırakmak..."

-Jennifer Fosberry- Benim Adım Isabella Değil adlı New York Times çok satan kitabının yazarı.

14,90 ₺ %20
11,92 ₺
Tedarik Süresi: 3 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Girl Who Never Made Mistakes
ISBN: 9786054525485
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 32
Basım:
Ebat: 295x225 cm
Çevirmen: Meltem Özdemir
Ağırlık: 220
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ümran Uluhan (05.07.2018)

    Sanırım benim kızım mükemmelliyetçi ve ben hiç hata yapmayan kız adlı kitabı onun için edindim ama sanırım ondan önce bende okuyacağım. Aslında hata yapmanın ne kadar değer katan bir şey olduğunu ele alan bu kitap ile hemen herkes ders almalı.

  • Şahnur Önür (05.07.2018)

    Görselleri gerçekten de mükemmel olan kitabın içerisinde kızımı görmüş olmak harika bir duyguydu. Kitap içerisinde resmedilmiş bazı tavır ve hareketler kızımın gün içinde yaptıklarını hatırlattı bu nedenle Hiç Hata Yapmayan Kız kitabını bütün annelerin okumasını ve çocuklarına da okutmalarını tavsiye ederim.

  • Ferid Biçer (18.06.2018)

    Hiç Hata Yapmayan Kız kitabı aslında ismi gibi şaşalı bir kitap değil bence. Hatalar tecrübe ve başarının anahtarı. Hiç hata yapmayan kişi kazanmanın ve kaybetmenin tadını alamaz. Hiç Hata Yapmayan Kız kitabı bize ve çocuklarımıza bu durumu çok güzel bir şekilde anlatmış eşsiz bir çocuk öykü kitabı.