Hipnotik Mide Bandı

Cerrahi Müdahale Olmaksızın Yeni Kilo Verme Sistemi

Paul Mckenna

Kitap Açıklaması

Ücretsiz hipnoz CD ve DVD'siyle birlikte
 
Cerrahi müdahale olmaksızın yeni kilo verme sistemi

Kilo vermek istiyor musunuz? 

Çeşitli diyetleri deneyip başarısız mı oldunuz? 

Tamamen yeni bir yaklaşım ister misiniz? 

Mide bandı midede bulunan boşluğu azaltan radikal bir cerrahi işlemdir. Paul McKenna’nın Hipnotik Mide Bandı ise bilinçaltınızı ikna ederek bedeninizin gerçekten bir mide bandı varmış gibi davranmasını sağlayan psikolojik bir yöntemdir. 

Nasıl Çalışır? 

Bu sistemde, kilo verirken geçireceğiniz fiziksel ve psikolojik değişime tam bir destek sağlaması amacıyla bir hipnoz CD’si ve eğitici bir DVD bulunmaktadır. Hiçbir fiziksel cerrahi müdahale, hiçbir yara izi ve hiçbir yasak yiyecek yoktur. Yalnızca tüm talimatları izleyin ve Paul’un kilo vermenize yardımcı olmasına izin verin.

Şimdi sizin için dönüşüm zamanı! 

“Kalıcı olarak kilo vermenizi vadeden hayret verici, yeni bir yaklaşım!” 

-Dr. Ronald Ruden 

“Bu kitap sağlık hizmetlerinin milyonlarca dolar tasarruf etmesini sağlayabilir ve insanlara kayda değer ölçüde kilo vermenin daha güvenli, zararsız bir yöntemini sunabilir.” 

-Dr. Michael Carmi 

Paul McKenna yirmi yıldan uzun bir zaman boyunca milyonlarca insana sigarayı bırakma, kilo verme, uykusuzluk sorununu giderme, stresle başa çıkma ve özgüveni artırma konularında yardımcı olmuştur. Dünya çapında 42 ülkede yüz milyonlarca insan televizyon aracılığıyla onu takip etmiştir. 

Paul İngiltere’nin kitapları en çok satan kurgu-dışı yazarıdır. Kitapları üç yılda üç milyondan fazla satmıştır. Hollywood film yıldızları, altın madalyalı olimpiyat sporcuları, rock yıldızları, önde gelen başarılı iş insanları ve kraliyet ailesi üyeleriyle kendi eşsiz kişisel dönüşüm markası çalışmalarını yürütmüştür. Bu ister yaşam boyu süren bir fobi, ister bir bağımlılık olsun, derinde yatan meseleleri birkaç günlük bir süreçte çözerek insanların yaşantılarındaki küçük değişikliklerin büyük sonuçlar doğurabileceğini göstermiştir.

Şimdi sıra sizde!

Paul Mckenna Kitapları
36,94 ₺ %32
25,12 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: The Hypnotic Gastric Band
ISBN: 9786053438878
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 152
Basım:
Ebat: 145x21 cm
Editör: İbrahim Şener
Çevirmen: Sevinç Seyla Tezcan
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.