Hocam Biz Sana Güveniyoruz

Oğuz Totan
1 kişi

Kitap Açıklaması

Sevgili anne, babalar ve gençler;

Hayattaki en büyük şanslardan biri olan mutlu çocukluk yaşantısına sahip olmuş biri olarak bu durumun hayatımı olumlu anlamda çok etkilediğini düşünüyorum.

Sevgi dolu bir iletişim içerisinde, huzur ve hoşgörünün olduğu bir ortamda seçimlerime saygı duyularak, desteklendiğimi hissetmek yaşım ilerledikçe özgüvenimi artıran, hayata 1-0 önde başlamamı sağlayan şey oldu.

Her anne baba çocuğunu çok sever. Bu hiçbir koşula bağlı değildir. Önemli olan bunu çocuğumuza ne kadar doğru biçimde hissettirebildiğimizdir. Çocuğumuzun annem babam beni sadece "ben" olduğum için seviyor demesidir.

Anne babalar aynı zamanda sevdikleri, canları olan çocuklarının toplum içerisinde mutlu, çevresiyle uyumlu olmalarını ister. Velilerim bana sık sık "çocuğuma spor sevgisi nasıl kazandırabilirim?" diye soruyor. İstedikleri, bekledikleri şey çocuklarının bir okul ya da kulüp takımı içerisinde olarak ya da arkadaşları ile birlikte doğru yönlendirilmiş sporlar yaparak çevresiyle daha uyumlu hale gelmelerini sağlamak. Ben de bu soruya genellikle, "önce çocuğunuzu iyi tanıyarak, onu olduğu gibi kabul ederek ve seçimleri konusunda cesaretlendirerek" cevabını veriyorum.

Sporun çocuğun yaşantısında nasıl bir mucizevi etkisi olduğuna kitabımda örnekler vererek değindim. İsteğim kitabımın ulaştığı herkesin bu mucizevi etkiye inanması ve hissetmesi…25,00 ₺ %10
22,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786056762949
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Şamua
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 112
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 370
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • CEYHAN TORUN (30.12.2019)

    Kitabın elimize ulaşmasını sabırsızlıkla bekliyoruz. bol bol okumalı bol bol spor yapmalı= başarı ve sağlık