Huzurevi Biyografileri

Yaşlılarımızın Dilinden Yaşamın Gerçekleri

Tenzile Güler

Kitap Açıklaması

Şu anda elinizde bulunmakta olan "Huzurevi Biyografileri" adlı kitabımı sizlere sunmanın sevinci ve mutluluğu içindeyim.
Kendim çalışma hayatı içinde olduğumdan dolayı, kitabımı sizlere kısa bir zaman içinde ulaştıramadım. Tabi Vatan'dan uzak, Yurtdışında yaşayışımın da etkisi olmuştur. 

Burada özgeçmişimi kaleme almak ihtiyacı duymadım. Nedeni ise, yaşam öyküleri kitabımda ölümsüzlüğe geçirdiğim. Huzurevi yaşlılarımızın, incelik göstererek, bir kitap haline, getirme gayretimde kendileriyle yaptığım söyleşiler esnasında (Öykülerim içinde) ilk bir kaç yaşlımıza kendi özgeçmişimden özetler, sunmayı memnuniyetle uygun bulduğumdan, tekrarına gerek görmedim.

Sevgili okuyucularım, hepimizin anası atası olan çok sevdiğim yaşlılarımızın ürünü olan "Huzurevi Biyografileri" adlı kitabımı, yaşam denen balayında; biz insanların doğuştan ölüme ilerleyişini, yaşamın ta kendisi olan bu öykülerde, bir gerçek içinde yaşayacak ve Huzurevi yaşlılarımızın öykülerini, bazen hüzünlü, üzgün, bazen sevinç ve gururla okuyacak, kendinizi vicdanınızın derinliklerine bırakacaksınız...Tenzile Güler Kitapları

13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9799756791348
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 440
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 440
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.