Hz. Peygamber'in Hadislerinde Türkler 1

Zekeriya Kitapçı

Kitap Açıklaması

O Zat-ı Akdes; kendi dinini tebliğ, varlığını birliğini ilan ve bir iman hâkimiyetini kurma görevini umum Peygamberler içinde sadece Fahr-i Kâinat Efendimiz'e verdiği gibi; Onun yüce dinine sahip çıkma ve Hz. Peygamber'in kurduğu bu İslâm hâkimiyetini kıtalar arası koca bir cihan hâkimiyeti haline getirme görevini de Müslüman Türk Milletine vermiş ve bunu Türk Milletinin alnına kıyamete kadar geçerli olmak üzere bir alın yazısı olarak yazmıştır.

Hz. Peygamber'in Hadislerinde Türkler; İşte Levh-i Mahfuzdaki yazılı Türkler hakkındaki bu hükmün Hz. Peygamber tarafından okunması ve Muhammed Ümmetine bir ilahi müjde olarak verilmesidir.

Gerçekte, Hz. Peygamber'in Hadislerinde Türkler, Yirmi birinci asrın kitabı, Türk-İslâm dünyasının el kitabıdır. Ayrıca değil Anadolu, dünyanın neresinde olursa olsun her Müslüman Türk'ün evinde bulunması gereken bir başucu kitabıdır.

Bu bakımdan biz var gücümüzle haykırıyor ve diyoruz ki; Ey bu vatanın kahraman evlatları! Müslüman Türk'ün insanlığın hayrına olan yüce misyonunu tanımak, Onu bütünüyle kucaklamak, Onun tarihi varlığı, İslâmi şahsiyetine sahip çıkmak ve böylece milli birlik, dirlik ve bütünlüğümüzü sağlamak isteyenler!

Hz. Peygamber'in Hadislerinde Türkler kitabını okuyunuz, okutunuz!Zekeriya Kitapçı Kitapları

37,00 ₺ %28
26,64 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786051868691
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Basım:
Ebat: 16x23,5 cm
Editör: Zekeriya Kitapçı
Ağırlık: 448
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.