İçinizdeki Sınırsız Güç

Chad Stewart
Kidega'nın İçinizdeki Sınırsız Güç Kitap Yorumu
Kariyer, ilişkiler ve sosyal hedefler gibi bir çok yaşam kaygısını artık kaygı olmaktan çıkarıp her konuda sizi başarıya götürecek pratik ve kendi kişiliğinizden ödün vermeden uygulayabileceğiniz taktikler ile aslında her sorunun her hedefin üstesinden gelmek için aradığınız motivasyon ve gücün kendi içinizde olduğunu öğreten bir çalışma kitabı.

Kitap Açıklaması

Bu sıradışı kendini geliştirme rehberi, zihninin sınırlarını keşfetmek isteyen insanlara yol gösterecek önemli stratejiler içeriyor. Açıksözlülükle yazılmış olan bu kılavuz, gelişimi ve başarıyı teşvik eder.

Odaklanmak, Güç, Başarı, Akıl ve Sorumluluk ana başlıkları altındaki 27 bölümde, sizleri hedeflerinize ulaştıracak birçok taktik, hayattan hikâyeler ve küçük alıntılar bulacaksınız. Hayatın karmaşası, koşturmacası içinde her şeyi bir sıraya koyup, aksiyon planları oluşturabilmenize yardım edecek bu rehberin son sayfaları size bölümler boyunca öğrendiğiniz her şeyi uygulayabileceğiniz bir çalışma kitabı da içeriyor. Bu çok değerli ve sonsuz kaynak; kariyer, ilişkiler ve yaşam boyunca sahip olunacak hedeflere pratik bir yaklaşım sunmaktadır.20,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052971659
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 272
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Funda Payzın
Ağırlık: 272
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.