İki Çift Söz Yeter

Ahmet M. Ziylan

Kitap Açıklaması

Meslekte zeminden zirveye doğru bin bir hayat ve iş tecrübesi ile dolu bir yolculuk yaşadım. İnişli ve çıkışlı öyle bir yolculuk ki; akıl ve gönül dağarcığım, sayısız hayat notlarıyla doldu.

Anladım ki;

Artık bir vazifem de, o hayat notlarını; hem sizlerle, hem tıkandığı yerde küçük bir kıvılcım ile çok büyük hamleler yapabilecek olan genç müteşebbislerle, hem de insan olmak itibarıyla herkesle paylaşmak idi.

Kalemi elime aldım, fakat kalem erbabı değildim. Yapabildiğim kadar, hayat notları mı satırlara yansıtmaya çalıştım. Gönlümden geldiği gibi söyledim. Olduğu gibi söyledim. Söyleyebildiğim kadar aktardım. Ne gördümse onu göstermeye gayret ettim. Yani sadece sizin ve bizim konuştuğumuz muhabbet ve samimiyet diliyle yazmaya dikkat ettim.

Yazdıklarım da, her ay yepyeni bir canlılık ve güzellik içinde neşredilen Yüzakı Dergimiz'de yayımlandı, hâlen de yayımlanmaya devam ediyor. İşte o yayımlananların şu âna kadarkileri elinizdeki İki Çift Söz Yeter başlıklı bu kitabı oluşturdu.Ahmet M. Ziylan Kitapları

35,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Deneme
ISBN: 9786056210549
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 333
Basım:
Ebat: 14x23 cm
Ağırlık: 333
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.