İletişim Sanattır

Kerem Öztürk

Kitap Açıklaması

*Günümüz iş ve eğitim dünyasında en önemli unsurların başında iletişim gelmektedir.
Öyle ki; etkili ve kaliteli iletişim, bizler için en önemli ihtiyaç olmasına rağmen; belki de kalite ve nitelik bakımından en düşük seviyelerde yer alan bir trend izlemektedir.

Bununla beraber, yine eğitim ve iş dünyasının en büyük ihtiyacı olan; topluluğa hitap edebilme becerisi yüksek insanların azlığı, kişisel imaj bakımından profesyonellik seviyesi düşük profesyonellerin var olması ve özgüven enerjisi olmayan ve motivasyonu düşük gençlerimiz ve iş dünyası mensubu insanlarımızın çokluğu; bu kitabın yazılması ihtiyacını doğurmuştur.

Ayrıca başarmak konusunda sizi güdüleyecek ve sizlere yepyeni ufuklar açacak olan bu kitap; sosyal medya kullanımlarımızda yaptığımız hatalardan tutun da; hangi rengin, hayatımızda hangi anlama sahip olduğunu dahi ele alıyor.

Bugüne kadar, alanında gördüğünüz en iyi kitaplardan biri olma hedefiyle yazılan ''İletişim Sanattır" kitabımızı iyi okumalar dileriz.

Bu kitapta bulabileceğiniz konu başlıkları; Etkili İletişim - Beden Dili ve Kişisel İmaj Diksiyon - Topluluk Önünde Etkin Konuşma - Başarmanın Yolları - Renkler Bize Ne Anlatıyor? - Etkin Yöneticilik ve Liderlik - İçinizde Açmaya Hazır Tomurcuklar Var - Sosyal MedyaKerem Öztürk Kitapları

32,41 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053338871
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 306
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 306
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.