iLife’04 Eksiksiz Kılavuz

David Pogue

Kitap Açıklaması

Bu kitap, Apple'ın masaüstü programlarını bir araya toplayıp entegre ettiği İLife'04 paketinin içerdiği programlar, GarageBand, İTunes, İPhoto, İMovie ve İDVD için tam bir kılavuz niteliğindedir. Her program için kitapta bir kısım ayrılmış, programlarla ilgili tüm detaylara yer verildiği gibi, son kısımda da bu programları kullanırken karşılaşabileceğiniz sorunların nasıl giderileceğine değinilmiştir.
iLife '04 Eksiksiz Kılavuz, bu programların kullanımında gerek duyacağınız tüm bilgileri içermektedir:

·İTunes. Müzik arşivinizi iTunes'da tutarak, şarkılarınıza, filmlerinizden, slayt gösterilerinizden ve DVD'lerden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, İPod ile birlikte de rahatlıkla kullanılabilmektedir.

·İMovie. Film düzenleme konusunda, temel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde düzenlenen iMovie'yi anlatan bölümlerde, programın gizli özellikleri, kestirme işlemler ve Hollywood'lu film yapımcılarının tercihleri de sergilenmiştir.

·İPhoto. Dijital fotoğraf makineniz için cennetten çıkma bir arkadaş. Birkaç tıklamayla çektiğiniz fotoğraflan düzenleyebilir, görüntüleyebilir, albüm haline getirebilir ve arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

·İDVD. Eğer Mac'inizde bir SuperDrive varsa, filmlerinizi ve fotoğraflarınızı kaydetmek için, çok daha yüksek kapasiteli bir ortam olan DVD'leri kullanabilir, video çekimlerinizi Hollywood tarzı DVD'lere dönüştürebilirsiniz.

·GarageBand. Bu programla müzik yapmak o denli kolayken, neden diğer insanların çalışmalarını dinlemekle yetinesiniz ki? Hiç müzik bilgisi olmayanlar bile, bu programla sanat eserleri oluşturabilirler.
O'Reilly'nin Missing Manual serisinden gelen bu kitap, konu aldığı programlar için bütün birer kılavuz sunmaktadır. Anlatım olarak da, bu programları hiç kullanmamış kişilere yönelik olduğu için, kitabı takip etmekte hiç zorlanmayacaksınız.

New York Times'da köşe yazan olan David Pogue, Macintosh kategorisinde bestseller olmuş birçok kitabın yazandır. Missing Manual serisini de yine Pogue geliştirmiştir.35,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756477519
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 704
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 704
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.