İman ve Şirk

Adil Akkoyunlu

Kitap Açıklaması

Hiç kimsenin iman etmekten kaçamayacağını anlatmaya çalıştık bu kitapta. Yerlerde ve göklerde bulunan her şeyin, insanı iman etmeye çağıran nidasını duyurmak istedik. Ve imanımızın etrafındaki tuzakları tanıtmaya gayret ettik vahiyden aldığımız güçle. İnsan, tanıdığı kadar tehlikelerden korunabilir.
Âdemoğlunun hayatında, iman ve şirkten daha önemli hangi konu var? İmanı çeker, alırsanız insan hayatından; geriye ne kalır?

Allah (c.c.), kendisine şirk koşulmasını bağışlamaz. Bundan başka her şeyi, dilediğine bağışlar.

Bu kitapta; karanlık bir gecede, siyah bir taşın üzerinde yürüyen karıncadan daha gizli, daha sinsi bir şekilde aramızda dolaşan çağdaş şirkleri tanıyacaksınız. İnkâr ve şirk putlarının yıkılışlarını seyredeceksiniz. Allahın var ve bir olduğunun ilginç delillerini okuyacaksınız. Hayretler içerisinde kalacaksınız. Kendinizi, Yaratana daha yakın hissedeceksiniz.

İman, yaratılış amacının bilincinde olmak, insan olmanın gereğini yerine getirmek demektir. Bundan daha önemli bir görevi yok insanın.

İman, dünya ve ahiret esenliği demektir. İmandan uzak kalanlar, huzurdan da uzak kalırlar. Onların dünyadaki huzursuzlukları, ahirete de yansıyacaktır.
Bu kitabı okuyan bir kimsenin, Allahı inkâr edeceğini veya Ona şirk koşacağını düşünemiyorum.Adil Akkoyunlu Kitapları

17,00 ₺ %35
11,05 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9756353589006
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 388
Basım:
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 230
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.