İnsanın Pin Kodu

Douglas Forbes

Kitap Açıklaması

Astrolojiden daha güçlü, nümerolojiden daha etkili yepyeni bir teknik... İnsanin Pin Kodu, doğum tarihimiz tarafından belirlenen kişiliğimizin analizini yapmak için geliştirilmiş bilimsel bir yöntemdir. İnsanin Pin Kodu, on sekiz yıl boyunca süren ve on binlerce insan üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda Douglas Forbes tarafından yaratılmıştır.

Bu kitap yardımıyla, İnsanin Pin Kodu'nun nasıl kullanıldığını öğrenebilirsiniz. Bu yöntem yardımıyla, yalnızca içinizdeki gerçek gizil gücü keşfetmekle kalmayacak aynı zamanda bu gizil gücü sınırlayan karakterinizi tanıyacak ve onu, bu gizil gücünüzü güçlendirecek şekilde nasıl kullanacağınızı da öğreneceksiniz. İnsanin Pin Kodu, kişinin karakterini anlamamızı ve onun yaşam yolculuğu sırasında diğer insanlara nasıl karşılık verdiğini belirlememizi sağlayan bir sistemdir. Kişiyi kesin ve belirgin bir biçimde programlayan doğum tarihinin Kutsal Geometrisi üzerine dayanmaktadır.

Her birimizin programında, çevremize farklı şekillerde tepki verme olasılığı bulunmakta ve bu olasılıklar da bizi eşsiz birer bireye dönüştürmektedir. Pin Kodlarımızın her bir hanesinde on tane "aktif" on tane de "reaktif" özellik bulunmaktadır. Bu özellikler tıpkı, kişiliğimizin malzeme deposu gibidirler. Elimizde ne tür araçların bulunduğunu anlayarak, kişiliğimizin nasıl işlediğini keşfedebilir ve bu sayede de yaşamımızdaki seçimlerimiz konusunda çok daha başarılı olabiliriz.

Bütün bu özellikleri, İnsanin Pin Kodu'nu, kişinin "kendini tanıması" için mükemmel bir araca dönüştürmektedir.

 15,74 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756388495
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 232
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 232
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.