İnternet Çağında Büyük Patron Ol

Andrew R. McCloskey

Kitap Açıklaması

Günümüzde çok iyi performans gösteren bir ekibi kurmak, büyütmek ve sürdürmek, rekabette muazzam bir avantaj sağlar. Yüksek moral, verimlilik ve yenilikçi düşünceler, firmaların ve çalışanların uzun vadede başarıyı yakalamalarına yol açar. "İnternet Çağı'nda Büyük Patron Ol" bunları nasıl elde edebileceğinizi, iş ortamının detaylarını ele alarak ve gerçek hayattan örneklerle gösteriyor.

Bu kitap, günümüzdeki zorlu iş ortamında tüm yöneticilere mükemmel bir bilgi kaynağıdır. Yazarın şevki, tecrübesi ve tarzı olağanüstü bir kombinasyon yaratıyor. Çalışanlarının bu kitaptaki teknikleri ne kadar çok sevdiğini ve onları nasıl motive ettiğini kendi gözlerimle gördüm. "İnternet Çağı'nda Büyük Patron Ol" gerçeğe dayalı ve mükemmel bir kitap. John Madigan- Başkan, Agate Technologies Inc.

Yüksek oranda yetişmiş eleman kaybı ve iflas. Günümüzde çoğu kişi bunları bir beklenti haline getirmiştir. Bu kitap; çalışanlarınızın sürekliliklerini ve gelişimlerini motive edecek yeni kültürler yaratmanın yollarını anlatarak, bu beklentileri yok ediyor. Greg Smith- Firma Sahibi

 11,57 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055698102
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 224
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 224
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.