İş Dehası

Peter Fisk

Kitap Açıklaması

"Deha" denen şeyin kaynağı her şeye farklı bakabilmek. Sağ ve sol beynimizi daha bütünsel bir şekilde kullanmayı öğrenmek, geçmişten günümüze bir fırsat kaynağı getirmiş ve günümüzde gelecek için fırsat yaratabilecek noktaları aramak, radikal fikirleri eyleme geçirmek için işleyişe içeriden dışarı değil dışarıdan içeri bir bakış açısıyla bakmak.

İş dehası, küçük girişimci işletmelerin tutkusu ile büyük kurumların enerjisini nasıl bir araya getirebileceğimizi ortaya koyuyor. Farklı düşünmek ve davranmak için ilham arayan herkesin okuması gereken bir kaynak.

Kitap, günümüzün değişken piyasasında, kişisel ve kurumsal seviyelerde daha kârlı ve sürdürülebilir büyüme konusunda ilham kaynağımız olacak.

Kitapta Google, Red Bull, Diesel, Zara, P&G ve daha pek çok şirketten örnekler var. Dünya çapından en özel örnekler günümüz iş dünyası için en uygulanabilir şekilde bir araya getirilmiş.

Peter Fisk, daha önce Pazarlama Dehası kitabında yaptığı gibi bu kitabında da iş konusunda rehberliğimizi üstlenecek.Peter Fisk Kitapları

25,46 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Busıness Genius
ISBN: 9786055755034
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 408
Basım:
Ebat: 165x175 cm
Çevirmen: Tuğçe Esener
Editör: Gülen Çetin Tankut, Banu Adıyaman
Ağırlık: 489
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.