İş Hayatında Başarıyı Yakalamanın 14 Yolu

David Novak

Kitap Açıklaması

"David Novak büyük bir CEO. Birçok insan iyi birer insan yöneticisi oldukları iddiasındadır. Ama David Yum şirketinde gelecek lider kuşakların eğitimine gerçekten yatırım yapmıştır. İş Hayatında Başarıyı Yakalamanın 14 Yolu kitabından zevk alacaksınız çünkü bu kitabın sağduyulu bir yaklaşım sergilediği konu şey evet insanları yanınıza çekmenin konusu."
JeffreyImmelt başkan ve CEO General Electric

"David Novak esin veren bir lider ve yönetim sanatının çok akıllı bir öğrencisidir."
Steve Burke CEO NBCUniversal

"David Novak Yum Brands şirketini olağanüstü bir iş performansı elde etme başarısına ulaştırmıştır. Bunu dünya çapında bir lider öğretmen olarak başarmıştır. Novakın kitabı da etkileyici bir bireysel liderlik anlatısı mükemmel örnek olay incelemeleri ve kazanan organizasyonlar kurmak için başkalarının da kullanabileceği eğitici araçları biraraya getiren büyük bir zevkle okunan ve canlılık veren çok başarılı bir kitap."
Noel Tichy profesör ve müdür Michigan Üniversitesi Küresel Vatandaşlık İnisiyatifi
WarrenBennisle birlikte Judgment How WinningLeadersMake Great Calls kitabının eş yazarı

"Liderlik hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen herkese İşte İnsan kitabını okumasını öneriyorum. İster bir işi büyütmek istiyor olun isterse kişisel olarak kendinizi geliştirmek istiyor olun David Novakın kitabı elinizden gelenin en iyisini nasıl yapacağınız ve başkalarının da bunun aynısını yapmalarına nasıl yardımcı olacağınız konusunda değerli dersler içeriyor."
Andrew G. Taylor başkan ve CEO Enterprise Holdings

"Davidin kariyeri olağandışı olanı başarmak için ekipleri ve büyük örgütleri motive etme konusunda mükemmel başarılarla doludur. Yum Brands bunun en güzel örneğidir. Bu kılavuz kitap bu dersleri damıtıyor ve böylece bu dersler her organizasyon tarafından kolayca uygulanabilir hale geliyor. Tamamen kusursuz "
David Cote başkan ve CEO Honeywell

"Hiçkimse adanmış kişisel liderliğe Davidden daha iyi bir örnek olamaz. David yıllardır liderlik konusunda dersler vermiştir şimdi de bukitabı ile okuttuğu dersleri paylaşmaktadır. David bir organizasyonu ileriye taşıyacak türden anlamlı bir liderliğe yönelik stratejilerini paylaşıyor ve hem kendi kariyerinden hem de Johnson Johnson dahil diğer birçok şirketten örnekler veriyor. Bu kitabı her organizasyondaki her düzeyden liderlere kuvvetle tavsiye ediyorum."
William C. Weldon başkan ve CEO Johnson Johnson

"Yaklaşık otuz beş yıllık kariyerim boyunca farklı birçok yönetici ile çalıştım. Bunlardan çok azı gerçek liderdir. David Novak bu nadir bireylerden biridir. İster kariyerinize yeni başlıyor olun isterse birkaç basamak çıkmış olun İş Hayatında Başarıyı Yakalamanın 14 Yolu kitabında verilen dersler tam yerindedir ve işte ya da yaşamda ilerlemek isteyen herkes tarafından evrensel olarak kucaklanmalıdır. Tek başınıza başarılı olamazsınız. Ve ellerinden gelenin en iyisini yapma konusunda sürekli olarak ve saygılı bir şekilde birbirlerine meydan okuyan parlak insanlar tarafından etrafınız kuşatılmış durumdayken bu yolculuk çok daha ilginç olur."
HowardDraft yönetim kurulu başkanı Draftfcb

"Büyük liderler kendi liderlik bakış açılarını anlarlar ve onu başkalarıyla paylaşmaya hazır olurlar. David Novakın yıllardır Yum BrandInc. şirketinde yaptığı da budur –ve şimdi kazanan felsefelerini bizimle paylaşmasından ötürü şanslıyız. Ben büyük bir David Novak hayranıyım ve İş Hayatında Başarıyı Yakalamanın 14 Yolunu okuduktan sonra siz de onun hayranı olacaksınız –mutlaka okuması gereken bir kitap "
KenBlanchard TheOne Minute Manager® ve Leadwith LUV kitaplarının eş yazarı

 25,46 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Orijinal Başlık: Takıng People Wıth You
ISBN: 9786054584161
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 291
Basım:
Ebat: 15x22 cm
Çevirmen: Nadir Özata
Editör: Serda Semerci
Ağırlık: 446
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.