İşin Sırrı

Derleme

Kitap Açıklaması

Girişimci, yeni kaynaklarla, yeni teknolojilerle toplumu tanıştırır. Bu sayede daha önce kullanılmayan veya az kullanılan kaynaklar ekonomiye kazandırılır, üretimde artış meydana gelir. Yeni açılan veya yeniden yapılandırılan bir şirket ülkenin istihdam hacmini arttırır ve tüm bunlar sonucunda da iktisadi kalkınma pozitif bir ivme kaydeder. En önemlisi, temelde üretmek ve üretken olmak vardır.

İşin Sırrı kitabında değerli tecrübe ve görüşlerini okuyucuyla paylaşan 14 Türkiye Genç İş Adamları Derneği (TÜGİAD) mensubu ve bugün itibariyle TÜGİAD üyesi olan 630 Türk Genç Girişimci, Güçlü bir Türkiye ve Büyük TÜGİAD vizyonunun temel taşları ve güçlü emsalleri olarak iş hayatımızda yerini almıştır.

TÜGİAD önderliğinde hazırlanan İşin Sırrı kitabı, genç girişimcilerin yanı sıra Türkiye üretiminin % 90ini oluşturan KOBİlere ilham vermek arzusuyla yayınlandı.
Deneme-yanılma yollunun maliyeti çok arttıran, pahalı ve riskli bir yöntem olduğunun bilincinde olan genç girişimcilerimiz, hedefleri çoğaltmak, cesareti arttırmak, hızlı ve yerinde adımlar atılmasına imkân sağlamak üzere deneyimlerini okuyucuyla paylaştı.Derleme Kitapları

Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789755878218
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 152
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 152
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.