İstediğiniz Kişiye %100 Garantili Satışı Nasıl Yaparsınız?

Kevin Hogan

Kitap Açıklaması

Kitaplarıyla Türkiye'de rekor satış yapan Kevin Hogan'dan yine iddalı bir kitap dahaEğer satışın bir DNA'sı bu kitap gerçek şifreyi çözmektedir. Bu kitabı bir kere değil,en az iki kere okuyun.

Jeffrey Gitomer

Nihayet satış psikoloji alanında keskin köşeli önerilerin yer aldığı bir kitap yayınlandı! Kevin Hogan insanlara satın aldırmayı sağlayan öğeleri gözler önüne sermekle kalmıyor, aynı zamanda onların arzularını tam olarak yerine getirebilmenin yollarını göstermektedir.

Bu kitap yüzde 100 satış gücü içermektedir! Kitabın içinde hiçbir gereksiz ayrıntı yoktur. Bir kez müşterinizin temel isteklerini okuduğunuz ve anladığınız zaman artık kendinizi ve kendi satış ekibinizi süperstarlara dönüştürebilirsiniz. Bu kitap, bizim beklediğimiz kitaptır!

Dan Yaman, EventThink başkanı

Ben kitabı okuduğum zaman bende oluşan ilk düşünce kitabın tüm haklarını satın almak ve onu piyasadan toplatmak oldu. Bu malzeme satış, ikna etme ve motivasyon konusunda şimdiye kadar gördüğüm en güçlü malzemedir. Bunu bilenin tek siz olduğunu düşünmek gerçekten büyüleyici.

Joe Vitale

Bu kitaptaki tek gerçek problem, onun benim tarafımdan yazılmamış olmasıdır.
Jeffrey Gitomer, Satışın Kutsal Kitabı'nın yazarıKevin Hogan Kitapları

36,94 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789944326742
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 320
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 320
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.