“Hayatımın değişmesine çok az zaman kalmıştı ve ben bundan habersizdim. Yaz sonu kanser olduğumu öğrenecektim. Bütün bunların öncesinde yaz kötü başlamıştı. Sebebi özel hayatımdı. Hatta bizzat kendim. Bir anlamda geçmişim.” Metropolün alışıldık düzeni, harcayan ve harcatan tıkırdaması. Markalar, modalar, bambaşka kokular… Güzel paralar… Batan gemide ölmeye hazırlanan bir kadın. Şahane bir pozcu, maharetli bir yalancı. Koparıp aldığı, sahip olduğu tek umut için sürükleniyor koca İstanbul’da… Külkedisinin bile ayakkabısı var. Hem, ışık bir kere düşüyor insanın üstüne.

Şebnem İşigüzel, sevilmek ve ayakta kalmak isteyen, isyan eden ve yenilen bir hayatı anlatıyor. İyilik, şimdiki zaman trajedisi. Çürüyen bir diş.

Şebnem İşigüzel Kitapları
22,22 ₺ %25
16,67 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9789750526343
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 204
Basım: Şubat 2019
Ebat: 13x19,5 cm
Şebnem İşigüzel

Şebnem İşigüzel Hakkında

Şebnem İşigüzel 1973 yılında Yalova'da doğmuştur. Yazar ilk ve orta öğrenimini Yalova'da tamamlamıştır. İstanbul Üniversitesi Antropoloji bölümüne girmiştir. Pek çok dergi ve gazete'de muhabirlik ve e...

İyilik Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Derin Tazegül (08.02.2019)

    Daha önce Ben İstersem kitabını okumuştum ve çok etkilenmiştim. İyilik kitabı ile de bizlere sevilmenin ve ayakta kalmanın çok zor olmadığını anlatıyor. Adeta hayatımıza ışık tutmuş.

  • Aşkın Kurutluoğlu (07.02.2019)

    Güzel bir kitap olduğunu düşünüyorum.