Java Uygulamaları

David Flanagan

Kitap Açıklaması

Java Uygulamaları, Java programlama örnekleriyle dolu bir kitaptır. Elinizdeki kitap, Java 1.3 versiyonunu temel almakta ve 164 pratik örnek içermektedir: 18000'in üzerinde, bol açıklamalı, profesyonelce hazırlanmış Java kod satırı. Örneklerde, servlet'ler, JSP, XML, Swing ve Java 2D de dahil olmak üzere 20 Java API'si örneklendirilmektedir. Çok satan Java in a Nutshell kitabının yazarının yazdığı kitap, inceleyip çalıştırabileceğiniz ve istediğiniz gibi değiştirebileceğiniz örnekler ve açıklamalarıyla doludur. En kolay, örneklerle öğreniyorsanız, bu kitap tam size göre.
Java Uygulamaları özetle aşağıdakileri içeriyor:
-Temel Java fonksiyonelliğini ve I/O, kanallar, networking, güvenlik, yansıma, serileştirme dahil temel Java API'lerini örneklendiren uygulamalar.
-Java'nın grafiksel kullanıcı arabirimini ve grafik özelliklerini kullanan programlar; özellikle de Swing, Java 2D, yazdırma, veri aktarımı, JavaBeans ve applet API'leri.
-Uzak metot çağrımı (RMI), veritabanı bağlanabilirliği (JDBC), servlet'ler, JavaServer Pages (JSP) ve XML dahil önemli kurumsal Java API'lerini örneklendiren uygulamalar.
-Bir programlama kavramını veya Java sınıfını kitapta aramanıza ve buna ilişkin örnekleri kolayca bulmanıza yarayan bir uygulama dizini.35,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789756477410
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 598
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 598
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.