Kitap Açıklaması

"Ayrıntıları da bilmiyorum sebebini de. Ama... Joker, Arkham tımarhanesi'nden çıkıyordu…" 

Joker'in... Gotham'ın suç kralının çılgın dünyasına ve çatlak zihnine bakma zamanı geldi.

Joker tımarhaneden çıkıyor ve her ne kadar gülse de aslında mutlu değil. O ortalarda yokken bir daha geri dönmeyeceğini düşünen dostları, pastadaki payını parçalara ayırdı ve yok pahasına sattı. Fakat Joker sokaklara geri döndü ve Gotham'ın kanını hiç olmadığı kadar akıtmaya hazır.

Bu uzun gecede Penguin, Two-Face, Killer Croc, Harley Quinn, Riddler ve elbette Batman ile yolları kesişecek... Tanrı yardımcıları olsun.

Sadık (ama naif) yardımcısı Jonny Frost'un gözünden anlatılan Joker, gerçek bir noir suç romanı yağmurla sırılsıklam olmuş şehir sokaklarına, kirli çarşaflara ve yanlış tercihlere doğru giden rahatsız edici bir yolculuk. 

Joker, birden fazla Eisner Ödülü sahibi yazar Brian Azzarello'nun yazdığı, Lee Bermejo'nun (Lex Luthor: Man of Steel) ustalıkla çizdiği, Mick Gray'in çinilediği ve Patricia Mulvihill'in renklendirdiği orijinal bir grafik romandır.Brian Azzarello Kitapları

42,50 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786057712011
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 128
Basım:
Ebat: 13,5x21,5 cm
Çevirmen: Hasan Süpürgeci
Editör: Bengü Ergil
Ağırlık: 128
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Hazar Şen (20.12.2019)

    çizgi romanın +18 olmasi sayesinde joker'in karakterini şekillendirirken resmen sınır tanımamışlar. Çizimler guzel, hikaye idare eder.İlginiz varsa şans verin derim..