Kaderini Sev Çünkü Aslında Hayatın Bu

Hayatı ve İnsanı Aşmanın Felsefesi

Friedrich Nietzsche
3 kişi

Kitap Açıklaması

"Yanmayı bilmeyen uçmayı öğrenemez."

Hayatı boyunca zihinsel ve bedensel acılar içinde yaşamak zorunda kalan ünlü Alman filozof Nietzsche'nin insanlığa sunduğu "Ebedi Dönüş", "Kaderini Sevmek/Amor Fati", "Üstinsan" ve "Güç İstenci" gibi bilgelik kapıları, bugün bile yeni düşünüş biçimlerine ilham olmaya devam ediyor. İnsanoğlunun yaşadığı hayatı, üzerine çıkılması gereken bir oyun alanı olarak gören Nietzsche, modern dünyanın sorunlarıyla baş edebilmek için lazım gelen oyun kurallarını da açıkça ortaya koyuyor.Bu e-kitap sadece Kidega mobil uygulaması yüklü olan akıllı telefon ve tabletlerde okunabilir. Satın aldıktan sonra uygulama içinde "E-kitaplarım" sekmesinden ulaşılabilir.

Friedrich Nietzsche Kitapları

Kitap 8,50 ₺
E-Kitap 12,39 ₺
17,00 ₺ %50
8,50 ₺
1 günde kargoda
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
12,39 ₺
Kitap Ayrıntıları
Türü: Felsefe, E-Kitap
ISBN: 9786053117315
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 104
Basım:
Ebat: 11x18 cm
Editör: Devrim Yalkut
Ağırlık: 104
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Hüseyin İlker Sütcü (06.06.2020)

    Rezillik. Yayınevine ait sözde felsefe serisinden 7 tane kitap aldım hepsi de birbirinden kötü. Kitaplar hazırlayanların fikirlerinden ibaret. Destek yayınları gibi ve kendi düşünceleri olmasına rağmen yazar adı olarak ünlü düşünürlerin adını kullanan bu düzenbaz ve ilkesizlerin kitaplarını almayın. Bunların para kazanmasına sebep olmayın.

  • Yasin GÖKTAŞ (30.04.2020)

    arkadaşlar kesinlikle bu siteyi tavsiye etmiyorum 3 hafta beklettiler üstüne yanlış adrese kitabımı gönderdiler başka kitap alan adrese ve kargo parası yine bizden gitti kesinlikle önermiyorum bu siteyi PİŞMANLIKTIR.