Kalbin Temizse Hikayen Mutlu Biter

Hakan Mengüç

Kitap Açıklaması

Hiçbir karşılaşma tesadüf değildir. Senin şu anda bu satırları okuyor olmanın tesadüf olmaması gibi, benim Afrika'ya araştırma yapmak için gidip orada bir sufiyle karşılaşmam ve ondan öğrendiklerimi bu kitapta derlemiş olmamın da tesadüf olmaması gibi.

"Dert insana daima yol gösterir" der sufiler. Önemli olan yolu yürümekten vazgeçmemek. Yolda olan için "umut var" demektir. Kader her an yeniden yazılır çünkü.

Kiminle ne zaman karşılaşacağını, neyi ne zaman bulacağını bilemezsin. Bazen istediğin şeyi aramakla bulamazsın ama bulanlar hep arayanlar olmuştur. Mevlana'nın dediği gibi: "Sen yola çık, yol sana görünür."

Yoluma ortaklık eden hocalarımın ilhamıyla karşına çıktığım bu kitapta sıkıntılarından kurtulman, ilişki problemlerini çözmen ve hayata daha olumlu bakabilmen için sufilerin kullandığı pratik yöntemleri kendi deneyim süzgecimden geçirerek sunuyorum. Kitapta yer alan öğretiler bugüne kadar binlerce insana yardımcı oldu, sana da olacağına inanıyorum.

Şunu sakın unutma yol arkadaşım, kaç yaşında olursan ol, başından ne geçmiş olursa olsun; kalbin temizse hikâyen mutlu biter.

"İyi beni bulur."

Hakan Mengüç Kitapları
Kitap 14,40 ₺
E-Kitap 17,00 ₺
24,00 ₺ %40
14,40 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
75 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
17,00 ₺
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053115199
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 232
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 232
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Ali Duygulu (24.10.2019)

    Çok ama çok güzeldi. Tavsiye ederim

  • Ferid Barbarosoğlu (25.01.2019)

    İnsanın kalbini ısıtan bir kitap en kötü yanı ise hemen bitivermesi oldu.

  • İrem Ayaydın (19.12.2018)

    Son zamanlarda okuduğum en güzel kişisel gelişim kitaplarından biri olduğunu belirtmek isterim. Hakan Mengüç dilinin akıcılığı ve üslubu beni kitaba daha fazla bağladı. Okumak isteyenlere tavsiye ederim.