Kara Büyücü Üçlemesi (3 Kitap Kutulu Özel Set)

Trudi Canavan

Kitap Açıklaması

Büyücü Loncası

Kara Büyücü Üçlemesi, Birinci Kitap

Imardin'li büyücüler şehirde istenmeyenleri kovmak için her sene bir araya gelerek yaptıkları işten nefret eden ayaktakımından korkmadan, büyülerinin koruması altında dilediklerince hareket ederler… Ta ki öfkeli bir genç kızın nefret duyulan istilacılara fırlattığı taş büyülü kalkanlarını rahatlıkla delene dek. Büyücü Loncası'nın uzun zamandır korktuğu olay gerçekleşmiştir. Lonca dışında, tahmin edilemeyecek kadar büyük bir güce sahip biri vardır ve yakalanıp henüz kontrol edemediği gücü eğitilmelidir... Kendisiyle birlikte tüm şehri yok etmeden önce.

"Harikulade, elinizden kesinlikle bırakamayacaksınız. Aklınıza hangi olumlu yorum geliyorsa bu kitaba uyuyor."

- The Guardian

"Genç okurları iyi yazılmış fantastik bir dünyayla tanıştırmak istiyorsanız Trudi Canavan'ın eserlerini seçmelisiniz."

- Fantasy Book Review

Çırak

Kara Büyücü Üçlemesi, İkinci Kitap

Olağanüstü büyü yetenekleri̇ne sahi̇p ki̇msesi̇z bi̇r kız.

Şeytani̇ amaçların peşi̇ndeki̇ güçlü bi̇r büyücü.

Savaşılması gereken ölümcül bi̇r düzen

Sonea, Büyücü Loncası'ndaki diğer tüm çırakların asil ailelerden geldiğini ve eski bir kenar mahalle çocuğu olarak dışlanacağını bilmesine rağmen sınıf arkadaşlarının ona ne kadar düşmanca davranabileceğini öngörememiştir. Dannyl ile Rothen, Sonea'ya ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışırken genç kız hakkında yayılmaya başlayan dedikoduları durdurmak için Yüksek Lord Akkarin devreye girer.

Genç kız bu kararının karşılığında büyük bir bedel ödemek zorundadır. Akkarin'in sırrını öğrenen Sonea bu gizeme ortak olacak fakat karanlık bir geleceğe doğru sürüklenecektir. Ya Lonca liderine sadakatini ispatlayacak ya da korkunç bir hata yapacaktır...

"Özgün tarzı ve olağanüstü karakterleriyle merak uyandırıcı bir macera."

- Locus Online

"Muhteşem detaylarla ince ince işlenmiş bir dünya ve fantastik edebiyat severlerin okuması gereken, heyecan dolu bir hikâye."

- Jennifer Fallon

Yüksek Büyücü

Kara Büyücü Üçlemesi, Üçüncüi Kitap

Büyücü Loncası'nın kabul etti̇ği̇ genç bi̇r sokak kızı

Tüm dünyayı yok edebi̇lecek, dehşet veri̇ci̇ bi̇r entri̇ka "gerçeği̇ öğrenmek i̇sti̇yorsun…"

Sonea beş parasız bir sokak çocuğu olduğu günlerden beri çok şey öğrenmiştir. Büyücü Loncası'nda kendine yer edinmiş, diğer çırakların saygısını kazanmıştır. Fakat hiç öğrenmemeyi dilediği şeyler de vardır… Gizemli Yüksek Lord Akkarin'in yeraltı odasında şahit olduğu olay ile kadim ve korkutucu bir düşmanın Lonca'yı yakından gözlemeye başladığı bilgisi gibi.

Yüksek Lord'un onunla paylaştığı dehşet verici bilgileri görmezden gelemeyen Sonea, bir yandan da Akkarin'in, gücünü karanlık emellerinde kullanmak için onu kandırmaya çalıştığından korkmaktadır. Zira geleceğinin Akkarin'in ellerinde olduğunu ve gerçekten başarılı olmak istiyorsa karanlığı kullanması gerektiğini bilmektedir… Tabii hayatta kalabilirse.Trudi Canavan Kitapları

179,94 ₺ %30
125,96 ₺
Tedarik Süresi: 7 iş günü
Kargo Bedava Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786052995808
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 1520
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Çevirmen: Mert Dengiz
Ağırlık: 1520
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.