Karakter Eğitim Seti (6 Kitap Takım)

Fatma Beyza Tütüncüoğlu

Kitap Açıklaması

Çocukken kazandığımız güzel alışkanlıklar... Onlar hayat boyu bırakmazlar bizi. Hayatı kolaylaştırır, yüzümüze gülümseme armağan ederler. Yapılan bir iyilik karşısında teşekkür etmek, birinden bir şey isteyeceğimiz zaman lütfen demek, bir hata yaptığımızda özür dilemek güzeldir. Sosyal hayatın içinde kurallara uymak, yardımlaşmak, çevre temizliğine özen göstermek de dinimizin güzelliklerindendir.

Karakter Eğitimi Seti çocuklarımıza bu güzel davranışları sevdirerek öğretmek amacıyla hazırlandı. Masalın şeker tadıyla kolay öğrenmelerini sağlayacak sevimli bir dil kullanıldı. Masalların kurgularında yer alan empati ile iletişim kurma becerilerinin gelişmesine, kendisini karşısındakinin yerine koyup düşünme yetisinin gelişmesine yardımcı olmak hedeflendi.

Masalların kurgularında sıkça yer verilen bir başka öğe ise arkadaşlık. Çocuk dünyasında çok önemli yeri olan bu konu Karakter Eğitimi Seti'nde sıkça işlendi. Altı kitaptan oluşan Karakter Eğitimi Seti'nin 3-7 yaş arası çocuklarımıza güzel davranışlar kazandıracağına inanıyor, birlikte keyifle okumanızı diliyoruz.

Setteki Kitaplar :
Lütfen demeyi öğreniyor
Kuralları öğreniyor
Teşekkür etmeyi öğreniyor
Çevre temizliğini öğreniyor
Özür dilemeyi öğreniyor
Yardımlaşmayı öğreniyor13,89 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789752694026
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 16
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 16
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.