Kendine İyi Davran Güzel İnsan

Beyhan Budak
2 kişi
Kidega'nın Kendine İyi Davran Güzel İnsan Kitap Yorumu

Kendimize değer vermemiz gerektiğini savunan, somut örneklerle içimizi tanıma yolculuğuna çıkaran kitap aynı zamanda bu yolu güzelleştirmeye de çalışıyor. Gerçek hikayelerden esinlenilmiş bu eserde kendi hayatınızdan parçalar görecek ve çok seveceksiniz. 

Sen kendin için bir şey yapmıyorsan kim senin için bir şeyler yapacak? Sen kendi yaralarını kendin sarmadan, kim sana yardım edebilir gerçekten? Eğer başkaları için önemli olmadığını hissediyorsan, ilkönce kendine şunu sormalısın: Ben kendim için önemli miyim?

Seninle bir yolculuğa çıkacağız bu kitapla birlikte. Her insanın içinde bir sağlıklı bir de sağlıksız bir “ben” vardır. Sağlıksız ben kontrolü devraldığında, insan kendine zarar verir. İşte bu kitapla çıkacağımız yolculuğun amacı, içindeki güzel insana yani sağlıklı bene ulaşmak.

Bu yolculukta, kaygılarınla baş etmek ve kafaya takmamak için hangi yöntemleri kullanabileceğini, olumsuz düşüncelerini nasıl kontrol edebileceğini, sağlıklı ilişkilerini geliştirirken, sana zarar veren zehirli insanlardan kendini nasıl koruyabileceğini, hangi alanlarda mücadele etmenin anlamlı olduğunu, hangi alanlarda hayatı ve getirdiklerini kabullenmen gerektiğini, içindeki değersizlik hissini nasıl yenebileceğini ve kendini nasıl dönüştürebileceğini keşfedeceksin.

Hazır mısın bu yolculuğa?

Beyhan Budak Kitapları
23,00 ₺ %32
15,64 ₺
1 günde kargoda
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786053115694
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 216
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Özlem Küskü
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
 • Ogün Erginsoy (11.06.2019)

  Yazarın da belirttiği gibi kitap aslında yaşadığımız belki de unuttuğumuz şeyleri hatırlamamıza yardımcı olan Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı kesinlikle farkındalık oluşturmak açısından epey fayda sağlayabilir. Kendi içsel yolculuğunuz için güzel bir arkadaş olabilir.

 • Ece Uca (10.06.2019)

  her zaman kendimi geri planda tutarken bu kitap sayesinde kendime değer vermeyi, hayatı, ve yaşamayı sevmeyi öğrendim. teşekkürler Beyhan Budak.

 • Ogün Poçan (30.05.2019)

  Somut örnekleri ile içinizi ısıtacak güzel bir kitap kesinlikle okumaya değer.

 • Derin Kahveci (29.05.2019)

  Kitap kendimize değer vermemiz gerektiğini çok güzel bir şekilde anlatmış ve örneklerle de bunu kanıtlamış kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.

 • Ege Kunt (28.05.2019)

  Kendimize değer vermemizi ve daha iyi hissetmemizi sağlayacak olan bir kitap kesinlikle tavsiye edeceğim on kitap arasında yer alıyor.

 • Emel Abadan (13.05.2019)

  Farkındalık oluşturmak açısından epey fayda sağlayabilir. Kendi içsel yolculuğunuz için güzel bir arkadaş. Okumanızı tavsiye ederim.

 • Emel Kavaklıoğlu (06.05.2019)

  Bu kitabın en önemli özelliği kendimizi, doğamızı kabullenmemizi ve geliştirmemizi, istiyorsak değiştirmemizi öğütlemesiydi benim için. Herkesin mutlaka ama mutlaka okumasını tavsiye ederim.

 • Emel Taşçı (02.05.2019)

  Kitap adı gibi güzel insanların okumasını tavsiye ederim. Eminim çok hoşunuza gidecektir.

 • Yağız Kunter (10.04.2019)

  Önereceğim on kitap arasında yer alıyor mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Pişman olmazsınız.

 • Sarp Tahincioğlu (03.04.2019)

  Kendine İyi Davran Güzel İnsan kitabı adı gibi güzel mesajlar içeriyor kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.