Keş On Dı Teybıl

Zafer Algöz
İnkılap Kitabevi
Kidega'nın Keş On Dı Teybıl Kitap Yorumu
Zafer Algöz'ün Haşırt Dı bilekbord'dan sonraki ikinci kitabı Keş On dı Teybıl'da da kahkaha tufanı devam ediyor. Samimi bir dille, yakın bir dostunuzdan dinler gibi okuyacağınız bir kitap olmuş. Oyunculuğu kadar iyi olan yazım diliyle Zafer Algöz'ün bu kitabını elinizden bırakamayacaksınız.

“Zafer Algöz’ün ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbord satış rekorları kırdı. Haftalarca en çok okunanlar listesinin en tepesinde kaldı. Üniversitelerde, kitap fuarlarında her yaştan, her kesimden okuyucuları ellerinde kitaplarıyla metrelerce kuyruk oluşturdu. Eminim ki, şu an elinizde tuttuğunuz ikinci kitabı Keş On Dı Teybıl ilk kitabından çok daha fazla okuyucuyla buluşacak. 

Zafer Algöz artık sadece Türkiye’nin yetiştirdiği en büyük aktörlerden biri değil, o aynı zamanda kalemi eline aldığında okuyucusuna eşi benzeri olmayan ziyafetler sunan müthiş bir yazar.”

Candaş Tolga Işık

Zafer Algöz’ün hem çok güldüren hem de çok şaşırtan ilk kitabı Haşırt Dı Bilekbord’da başlayan kahkaha tufanı Keş On Dı Teybıl’da sürüyor!

Zafer Algöz, Keş On Dı Teybıl’da okurlarını Ertuğrul İlgin, Cüneyt Gökçer, Fikret Hakan, Öztürk Serengil, Nur Subaşı (ve elbette kedisi Siyami Bey), Süleyman Seba, Kamran Usluer, Cem Yılmaz, Can Yılmaz ve daha birçok önemli isimle yaşadığı ilginç anılara davet ediyor. 

Sinema ve tiyatro dünyasında yaşanan komik, hüzünlü, daima şaşırtıcı ve hiç bilmediğiniz yeni maceralara hazır mısınız?

Zafer Algöz Kitapları
26,50 ₺ %35
17,23 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
30 TL üzeri kargo bedava Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9789751038685
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 271
Basım: Şubat 2018

Zafer Algöz Hakkında

Zafer Algöz, Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname, Edebiyat, Roman kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır. Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Haşırt...

Keş On Dı Teybıl Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.