Kim Korkar Panik Ataktan!

Sekiz Adımda Panik Ataktan, Korku ve Kaygılarından Kurtul

Hasan Durna

Kitap Açıklaması

Ey Okur!

Meslek yaşamım boyunca hastalarımın “Bıktım artık! ölsem de kurtulsam”, “Hiçbir şey yardım etmiyor bana!” dediklerini, meslektaşlarımın “Tamam ama ilaçsız bir terapi mümkün mü, işe yarar mı?”,“Görüşme odasında ne yapacağım?” dediklerini duydum. Bu nedenle bu kitabı yazmaya karar verdim. “Kim Korkar Panik Ataktan” kaygı bozuklukları hakkında yazdığım serinin ilk kitabı. Elinde tuttuğun kitap onlarca yıllık bilgi ve birikimimin, psikiyatri kliniklerindeki yöneticilik ve klinik psikoterapi çalışmalarımın sonucudur.

Kitap, Panik Kaygısı Bozukluğu ve Panik Ataktan yakınan bireyler ve onların yakınları, BDT teknikleri ile hasta ve danışanlarına yardım etmek isteyen meslekdaşlarım ve bu konuyu öğrenmek isteyen psikoterapi öğrencileri için yazılmıştır. Konu öz ve sade bir Türkçe ile anlatılmakta, yapılacak alıştırmalar detaylı olarak örneklendirilmekte, görsel tablolar ve örnekler ile kullanımınıza sunulmaktadır.

Bu kitap bireyin tek başına sekiz adımda Panik Atak ile başa çıkabilmesini sağlamaktadır. Unutmayın! Birçok hastam danışanım uzun yıllardır bu metod eşliğinde problemleri ile başa çıkar hale geldiler. Sen de başarabilirsin! Kendine bir şans ver!

Hasan Durna Kitapları
23,00 ₺ %10
20,70 ₺
Tedarik Süresi: 12 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053186502
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 128
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Ağırlık: 128
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.