Kimlik

Engin Gezmiş

Kitap Açıklaması

Türkiye'nin daha büyük , saygın bir devlet olması , lider ve vizyoner olması , uluslararası arenade başarıların sağlanması için önce iç huzurun nasıl dizayn edlieceğini ; ülke problemi olan pkk,askerlik ve seçim skandallarının nasıl aşılacağının portresini işledik.
Bir şiirle geçmişten bugüne olan Türkiye' yi anlattık. Milli değerlerden vazgeçmeden küresel değerlere ulaşma yol haritamızı belirledik.
‘‘ Hakimeyet kayıtsız şartsız milletindir .'' Sözünü açarak seçim, şeklinin değiştirilmesi önerisinin ( duygularımızla , milli değerlerimizi bozmadan ) yönünün nasıl olduğunu işledik. Toplumsal birliğin hukuka uygun , nasıl hak edilebileceğinin çizgilerini belirledik.
Giresun'un hnagi çalışmalarda büyükşehir oluruna değindik. 2. Kitabıma ısınma turu attık . Bu 2 kitapla beraber Türk dünyasına zaman yönetimi kitabın alt yapısı hazırlağına başladık.
Fatih Sultan Han'ın ve dünyanın gözbebeği İstanbul'umuzu kısa olarak işledik , Karadeniz'in Topal Osman ağası ve Şebinkarahisar ilçesi gibi Türk Dünyasına , Türk Ordusuna büyük hizmet yapmış Giresun ilimizin sorunlarını belirledik.50,00 ₺ %35
32,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786257942812
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 72
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Şükran Onay
Ağırlık: 75
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.