Kırık Kanatlı Vampir

Sedat Erdoğdu

Kitap Açıklaması

Kadının yardım isteyen çığlık sesini işiten Vambinella bodrum kata indi. Beton kapaklardan birini kaldırıp tam kadını dışarı çıkarıyordu ki peşinden gelen iki zombi, küçük vampir kıza engel olmak istedi.

Vambinella'nın kaslarında meydana gelen değişimle, laktik asit sentezi çok büyük oranda durmaya başladı ve yorulma isteği azaldı. Omzundan çıkan kanatlarının zarları kenni vücut yüzey alanının yaklaşık %50'sini oluşturuyordu.

Kanatları vücut ısısının, kan basıncının, su dengesinin düzenlenmesinde ve vücudunun gaz alışverilerinde görev alıyordu. Kaslardaki sınır varyansınn da kalkması ile ortalama bir insandan yedi katlık bir güç fazlalığına sahip oldu. Vambinella'nın kasları çok güçlüydü. Uçarak havada taklalar attı. Elastik kol ve bacak hareketi ile kendisine mani olmaya çalışan iki zombiyi yere devirdi. Bu sırada aşağıda olanları üst kat merdiven başında gizlice izleyen Zombi Kamil Bey, evden kaçmayı başardı.

Vambinella kanatlarının dışarıya daha rahat çıkması için hep omzu açık siyah elbiseler giymeyi tercih ediyor, üzerine geçirdiği kırmızı pelerinle açık omzunu kapatyordu. Kanatlarını yeniden omzunun içine gizledi. Mualla Hanım'ı çıkardığı mezara, bu iki zombiyi soktu ve üzerini beton kapaklarla kapattı…Sedat Erdoğdu Kitapları

15,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786058158399
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 144
Basım:
Ebat: 12,5x19,5 cm
Ağırlık: 144
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.