Kırmızı Kitap

Muhammet Kutlu

Kitap Açıklaması

"Türkün bin yıllık derin anayasasının sırrına herkes şahit olacak."

Türk Hakanı Batı'nın Üstüne Karanlık Gibi Çökecek...

İddia ediyoruz: Bu kitabı okuyanlar, kendilerini "Ya Türkiye'nin başına böyle bir lider geçerse?" demekten alamayacaklar.

Türkiye'nin ve Asya'nın eski parlak günlerine dönmesini hedef edinen karizmatik bir lider. Gözünü budaktan sakınmayan, yolsuzluğa, rüşvete, batılı çıkar guruplarına bulaşmamış biri.

Önce yıllardır keşfedilmeyi bekleyen petrolü çıkarmayı başarıyor. Türkiye, kısa sürede dünyanın en büyük petrol üreticisi oluyor. Ardından, bölücüler tarafından Türkiye'den kopartılan Güneydoğu'yu yeniden kazanıyor.

Yıllardır Türkiye'nin iliğini sömüren köşe dönücülerin, hırsızların ve hainlerin tüm yaptıklarının hesabını tek tek soruyor.

Amerika ve İsrail tarafından paramparça edilen Arap ülkelerini peşine takıyor. Sonrasında Rusya ile masaya oturuyor. Ardından Çin ve diğer Asya devlerini yanına alıyor. Asya Birliği'nin temellerini atıyor. Dünya kısa sürede eksen değiştiriyor. Güç, batıdan Doğu'ya, Asya'ya geçiyor. Batılı ülkeler kargaşa ve istikrarsızlık içine gömülüyor.

Tüm bunlar, Türkiye'nin başına milliyetçi, özgürlükçü ve iyi yetişmiş bir devlet adamının başa geçmesiyle tetikleniyor.Muhammet Kutlu Kitapları

11,02 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789759962043
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Cep Boy
Sayfa Sayısı: 335
Basım:
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 335
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.