Kıyamet Vakti

Can Güzel

Kitap Açıklaması

"Senin o çok beğendiğin insanlar Tanrı'yı bizim kadar sevmediler. Onu inkâr ettiler. Ama O insancıklarından vazgeçmedi. Bizim sevgimiz yetmedi."

Mesih:

"İnsanların büyük bir kısmı ne yazık ki senin dediğin gibi. Ama sevmeyi başarabilmiş, sınavı geçebilmiş insanlar da var. Sense ona savaş açtın. Bu savaşı sen de kazanabilirdin. Fakat değişen hiçbir şey olmayacaktı o zamanda. Yine kaybeden sen olacaktın.

Kıyamet Vakti yaklaşırken; dünya son ve en büyük savaşına gebe...

İnsanlar son sınavlarını vermek zorundalar. Kendilerine verilen yarı ölümsüzlük hakkında kural açık; yaşamak için öldürme...

Deccal bütün devletlerin yönetim kademelerini ve ordularını ele geçirmiş. Yeraltından yönettiği ordusuyla, hain planlarını uygulamaya başlıyor. Bu planlarda en büyük yardımcıları İblis, Ye'cüc ve Me'cüc.

Tüm bu karamsarlığın içinde, dünyaya son savaşı haber vermek üzere Mesih ve Mehdi çalışmaya başlıyor. Allah için, bu savaşı vermeleri gerektiğini insanlara anlatmak zorundalar. Deccal'ın devasa ordusuna ancak inançla karşı konulabileceğini biliyorlar çünkü. Bu savaşta en büyük yardımcıları Dabbetü'l-Arz, Nil, Murat ve dünyanın çeşitli yerlerinde, bozulmadan kalmış dokuz kavim.

Dünya son dönemecine girerken; savaşı kazanan kim olacak. Yalanlar ve isyan mı? Yoksa gerçek inançla dolu kalpler mi?Can Güzel Kitapları

11,11 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055577834
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 330
Basım:
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 318
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.