Kıyı - Bir Gazetecinin Güncesi

Ömer Uzun

Kitap Açıklaması

İnsanın kıymeti ölünce, sağlığı ise kaybolunca değer buluyor demiş büyüklerimiz.

İşte bu sağlık kısmını bizzat yaşayan ve ölüm denilen sarmalın Kıyı'sından dönen biri olarak, çok yönlü harmanlanmış gerçek bir hayat öyküsü bulacaksınız kitapta. Umudun ne denli önemli, azmin bir kadar mühim ve yaşama bağının nasıl da gerçeği yansıttığını satırlarda anlayacaksınız.

Dostluğun varlıktan, ailenin servetten, evladın her şeyden daha nitelikli olduğu hakikatini daha iyi fark edeceksiniz. Kazandığınız her bireyin miktarının içi boş, sadece kalitesinin varlığını, kaybettiğiniz maneviyatın aslında bir zaruret olduğunu içinizde hissedeceksiniz.

Kesintisiz, soluksuz ve bir çırpıda okuyacağınız; bir gazetecinin, bir babanın, bir aile reisinin, bir dostun, bir arkadaşın, uzaklarda ya da yakınlarda tıpkı sizin gibi sıradan bir adamın hikâyesini bulacaksınız.

Hayatı doyasıya paylaşmak ve ömrü dolu dolu sürdürebilmek için öncelikle duyumsamak gerekiyor yaşamı. Bu kitapta aldıklarınızla verdiklerinizin muhasebesini yapacak, asla eskisi gibi düşünmeyecek ve katiyen hayatı dünkü gibi yaşamayacaksınız.

Bana doğruyla yanlışı öğreten, eğilmeden ayakta durmayı gösteren, bolda değil darda yoldaş olan, aynı kandan olmasa da kardeş misali candan seven herkese; sınırı içimde kalan, ölçülemeyecek kadar büyük ve sonu olmayan teşekkürlerimle…

Her İnsan Yaşamın Kıyı'sında Haberli

Ölümün Kıyı'sında Habersizdir.Ömer Uzun Kitapları

30,00 ₺ %22
23,40 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Biyografi
ISBN: 9786257946216
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 144
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Saniye Ezgi Akyıldız
Ağırlık: 144
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.