Kızılgerdan

Jo Nesbo
Doğan Kitap

Harry Hole zor bulunan, özel bir suikast silahının ülkeye gizlice sokulduğunu haber alır. Bu arada İkinci Dünya Savaşı’nda cephede bulunmuş eski bir Nazi sempatizanı, boğazı kesilmiş halde bulunur. Bir süre sonra, Harry’nin çok değer verdiği bir arkadaşı öldürülür. Öldürüldüğü gece neden Harry’ye ulaşmaya çalışmıştır?

Harry’nin araştırması onun, kendi adaletini yerine getirmeye kararlı bir katille karşı karşıya olduğunu gösterir. Harry Hole bir kez daha birbirinden bağımsız görünen bu vakaları çözmek ve katili durdurmak zorundadır. 
 
Kızılgerdan’ı okumak iyi bir aksiyon filmi izlemeye benziyor. Nesbo’nun sahneleri o kadar canlı ki adeta büyük ekranda izleniyormuş duygusu veriyor. Temposu hızlı. Olay örgüsü titiz ve zengin, karakterler ise ilgi çekici.

- USA Today

Jo Nesbo Kitapları
Şimdi ek %8 KDV indirimiyle!
37,04 ₺ %25
27,78 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
50 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava

Kitap Ayrıntıları

ISBN: 9786050955569
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 580
Basım: Kasım 2018
Ebat: 13,6x21 cm
Çevirmen: Can Yapalak
Jo Nesbo

Jo Nesbo Hakkında

Jo Nesbo 29 Mart 1960 yılında Oslo'da doğmuştur. Yazar kimliğinin yanı sıra aynı zamanda müzisyen kişiliği ile de tanınmaktadır. Jo Nesbo Oslo'da doğmuş olsa da Molde'de büyümüştür. Norveç Ekonomi oku...

Kızılgerdan Kitap Yorumları

Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Bartu Demirel (08.11.2018)

    Gerilime hiç doymuyorum sanırım bu beşinci korku, gerilim kitabım ama şunu söylemeliyim ki bu zamana kadar okuduğum kitaplar arasında ilk sırayı alan Kızılgerdan oldu. Mutlaka okumanızı tavsiye ederim.