Kobiler İçin Alternatif Finansman Yöntemleri

Arif Uğur

Kitap Açıklaması

Kobi'ler, tüm dünyada olduğu gibi, Türkiye ekonomisinin de dinamik ve sürükleyici unsurlarından birisidir. Kobi'ler Türkiye'de, işletmelerin sayıca %99,5'ini, kayıtlı istihdamın %61'ini, ülkede katma değerin ise %27'sini oluşturmaktadır. Buna karşın, kredi hacminden aldıkları pay, ekonominin görece iyi durumda olduğu yıllarda dahi %4'ün üzerine çıkamamıştır.

Kobi'ler için diğer ülkelerdekine benzer teşvik ve destekleme sistemleri ülkemizde de uygulamaya konulmuş, fakat halen, Kobi'lerin en önemli sorunu olan finansman sorunu bir çok sebepten dolayı çözülememiştir. Bu sorunun halen devam etmesinin en başta gelen nedenlerinden birisi de Kobi'lerin yararlanabilecekleri finansman olanakları konusunda yeterince bilgi sahibi olmayışlarıdır. Bu kitap Kobi'leri her türlü banka kredisi, teşvik ve yardımlar, leasing, factoring, forfaiting, risk sermayesi ve başka Kobi Borsası olmak üzere sermaye piyasasından yararlanma olanakları ve diğer her türlü finansal konuda bilgilendirmeyi amaçlamaktadır.

Bu kitabın tüm Kobi sahiplerine ve Kobi'lerde çalışan profesyoneller ile konuyla ilgilenen herkese faydalı olması en büyük mutluluk kaynağı olacaktır.Arif Uğur Kitapları

14,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9789758159422
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 230
Ebat: 13,5x20 cm
Ağırlık: 230
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.