Kitap Açıklaması

Bir çocuk sahibi olabilmek için nelere katlanabilirsiniz?..
Nilgün, aşksız bir evlilikte çırpınan bir kadındı ve kocası İbrahim'den tek beklentisi bir çocuk sahibi olabilmekti. Yaşamı boyunca sevgiyi hiç tatmamış, hiç kimse tarafından doyasıya sevilmediğinden kimseyi de doyasıya sevemeyen Nilgün'ün tek arzusu, doyasıya sevebileceği bir evladının olmasıydı. Ancak Nilgün için bu pek de kolay değildi. Rahminde bebeğinin tutunmasına engel olan bir kusura sahip Nilgün'ün arayışı onu falcılardan hocalara, oradan da doktorlara, hastanelere taşıyacak ve sonunda istediği o çocuğa kavuşacak mıydı?

Anne olmak için neleri feda edersiniz, nelere katlanırsınız? Annelik ruhunuzu nasıl bir ateşle doldurur? Peki ya doğacağı kesin olmayan bir çocuk için hayatınızı ortaya koyup acılar içinde ölmeyi göze alabilir misiniz?
İlker Balkan, üçüncü romanı ile bizi hem bireysel hem de toplumsal olarak çok etkileyen bir konuya, dikkat çekici bir nokta etrafında dolaşarak taşıyor. Daha ilk sayfadan okurunu saran anlatımı, şaşırtıcı olay örgüsü ve yazarın güçlü dilsel kavrayışı ile Kör Kuyu, okuruna sıradışı bir deneyim vadediyor...

 İlker Balkan Kitapları

12,96 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786055831516
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 169
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Emel Balkan
Ağırlık: 189
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.