Kördüğüm - İmzalı

Ayşe Kulin
Kidega'nın Kördüğüm - İmzalı Kitap Yorumu
Ülkenin sevilen yazarlarından Ayşe Kulin polisiye türünde yazdığı kitabıyla aramıza geri dönüyor. Ülkenin politik durumu, terör olayları, Emniyet ve iç yapılanma işleniyor. Kanadı Kırık Kuşlar kitabının karakteri Esra üzerine kurulmuş; akıcı bir eser. Polisiyeden keyif alan ülke ve yakın coğrafyayla ilgilenenler mutlaka göz atmalı.

Kitap Açıklaması

"Hayatım, beni cehenneme savuran bir rüzgârla altüst olmuştu, böyle olmasında ne suçum ne de katkım vardı. Etrafımda neler dönüyor, bilmiyordum. Fakat tuhaf bir şekilde içinde bocaladığım çaresizlik duygusu giderek mücadele ruhuyla yer değiştiriyordu…"

Esrarengiz bir kaza sonucu bellek kaybı yaşayan, bu nedenle "Gizem" adıyla anılan genç kadının tek bir isteği vardır: kendi gerçeğine ulaşmak…

Bir süre hastanede kaldıktan sonra özel bir kliniğe yatırılan Gizem, bu kapalı ortamda, hayal bile edemeyeceği travmalar yaşamış genç bir kadınla ve onunla özel olarak ilgilenen Doktor Orhan'la ilişki kurar. Zamanla kendinde unutuşun o sımsıkı kilitli kapısını aralayacak gücü bulan Gizem, hatırladıklarıyla kumpaslar, entrikalar ve rastlantılarla örülü, Türkiye'de yaşanan bu karmaşık günleri de içine alan esaslı bir kasırgaya kapılmış gitmekte olduğunu görecektir.

Kördüğüm, hayatının hassas bir evresinde, günümüzün acımasız çarkları arasına sıkışmış genç bir kadının yaşadıklarını çarpıcı bir "geri dönüş" hikayesiyle anlatıyor. Ayşe Kulin çok sevilen Kanadı Kırık Kuşlar'da olduğu gibi, ülkesinin çalkantıları ile sarsılan ama tutkularına da sorumluluklarına da sahip çıkan genç bir kadının ayakta kalma mücadelesini gözler önüne seriyor.Ayşe Kulin Kitapları

29,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 1473756484624
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 296
Ebat: 13,5x19,5 cm
Editör: Cem Alpan
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.