Kraniyomaksillofasiyal Osteosentez Atlası

Mikroplar, Miniplaklar ve Vidalar

Franz Haerle, Maxime Champy, Bill Terry

Kitap Açıklaması

Kraniyomaksillofasiyal ve oral cerrahinin çığır açan bu osteosentez atlasının uzun süredir beklenen ikinci baskısı şimdi; yeni teknikleri, uygulamaları, aletleri ve materyalleri aktarmak üzere tümüyle güncellendi. Ayrıntılı şekilleri, çok öğretici tam renkli çizimleriyle kitap, rezorbe olabilen plak ve vidaların kullanımı, kemik distraksiyonundaki modern teknikleri ve travma ve konjenital deformasyonların ileri tedavileri de dahil olmak üzere kraniyomaksillofasiyal ve oral cerrahideki önemli yenilikleri kapsamaktadır. İlgili anatomi ve biyomekanik, kemik onarımı fizyolojisi ve kırık iyileşmesi ve olası komplikasyonlarm giderilmesi ile birlikte, Kraniyomaksillofasiyal Osteosentez Atlası: Mikroplaklar, Miniplaklar ve Vidalar, alanında eşsiz bir örnektir.

Başlıca özellikler:

  • Lingual hematom, kondil boynu kırıklarına yenilikçi tedavi yaklaşımı, rezorbe olabilen plak ve vidaların ve materyale özgü tekniklerin uygulaması ve alveolar, mandibuler ve maksiller kemik distraksiyonu gibi tümüyle yeni altı bölüm içermektedir.
  • Ortognatik, kraniyofasiyal ve preprotetik cerrahideki yenilikleri vurgulamaktadır.
  • Osteosentez prensiplerini çok çeşitli işlemlerle uygulayan uluslararası uzmanlarca kanıtlanmış tedavi yaklaşımları önermektedir.
  • Cerrahi teknikler ve ilgili anatomiyi görselleştiren, 70 tanesi bu baskıda yeni olmak üzere 350'den fazla olağanüstü, tam renkli resim sunmaktadır.
  • Bu olağanüstü atlasın ikinci baskısı; kraniyomaksillofasiyal ve oral cerrahinin zorluklarıyla uğraşan; özellikle maksillofasiyal, oral ve plastik cerrahlar ve aynı zamanda nöroşirurji ve kulak burun boğaz uzmanları için de önemle önerilmektedir.
100,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
Türü: Tıp, Bilim
ISBN: 3990000029087
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Kuşe
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 226
Basım:
Ebat: 20x28 cm
Çevirmen: Ayşegül Apaydın
Çevirmen: Andreas Reinhardt
Ağırlık: 226
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.