Kur'an Hz. Peygamber ve İslam

Mehmet Emin

Kitap Açıklaması

Yüce kitabımız Kur'an-ı Kerim, tüm insanlığın hidayeti için nazil olmuş son ilâhî kitaptır, Allah'ın hidayetidir, onunla yol gösterir, sözün en güzelidir ve hidayet rehberidir. (Câsiye,11, Zümer,23.)

Hz. Peygamber (s.a.s.) efendimiz, Yüce Allah'ın insanlık ve özellikle inananlar için büyük bir lütfudur. "And olsun ki Allah, müminlere büyük bir lütufta bulundu; zira daha önce açık bir sapıklık içinde bulunuyorlarken onlara, kendi içlerinden, kendilerine Allah'ın ayetlerini okuyan, kendilerini temizleyen ve kendilerine Kitap ve hikmeti öğreten bir Peygamber gönderdi." (Âl-i İmrân,164.) Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.s) Efendimiz kıyamete kadar peygamberliği devam eden son peygamberdir.

Namaz ise, İslâmın temel esaslarından biri ve en önemli ibadetimizdir. Namaz dinin direği, müminin miracı ve Allah'a karşı hamd ve şükran ifadelerinin en güzel göstergesi, dünya ve ahiret mutluluğumuzdur.

Bu kitapta özlü olarak Kur'an, Hz.Peygamber, islam ve namaz konuları işlenmiştir. Bu kitabı düşünerek, anlayarak ve ağlamayarak okuyacaksınız.13,00 ₺ %30
9,10 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786053512875
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 272
Basım:
Ebat: 13,5x21,5 cm
Ağırlık: 272
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.