Kur'an-ı Kerim ve Satır Arası Kelime Kelime Türkçe Okunuşu (Rahle Boy - Sesli)

Bilgisayar Hatlı Transkriptli-Tecvidli

Kolektif

Kitap Açıklaması

Kur'an-ı Kerim ve Satır Arası Kelime Kelime Türkçe Okunuşu (Rahle Boy- Sesli) Kare Kodlu Telefona okutulduğunda İnternetten sesli Dinleyip okumayı daha çabuk öğrenebilirsiniz.

Önsöz

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla... Allah'a hamd olsun. O'nun Peygamberine, al ve ashabına selam olsun. Bu yolda değerli çalışmaları ile hizmetimizi kolaylaştıran âlimlerimize, hocalarımıza Rabbimiz rahmet etsin. Kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerimi okuma, anlama ve insanlığa sunduğu mesajları kavrayıp yorumlama ile ilgili bugüne kadar birçok çalışma yapılmıştır. Yapılan bu çalışma da bunlardan biridir.

Bu çalışma, kulluk kitabımız Kur'an-ı Kerim'i doğru bir şekilde Arapçasından okuma, her şeye rağmen okuyamayanlar için Türkçesinden okuma amaçlı hazırlanmıştır. Kısacası, biz bu çalışmayla herkesi Kur'an'la buluşturmayı hedefledik.

Munteva

Kapsamlı bir çalışma sonucu hazırlanan bu Kur'an-ı Kerimde;

Arapça Hat,

Türkçe okunuş,

Bu çalışmanın en bariz özelliği, okuyucuyu Arapça Hat, Türkçe okunuş ile bire bir yüzyüze getirmesidir.

Hatırlatma:

Asıl olan Kur'an'ı Arapçasından okumaktır. Her şeye rağmen Arapçasından okuyamayanlar için her kelimenin altında gösterilen Transkriptsiyon işaretlerine uyulduğu takdirde daha az yanlışsız okunacağını hatırlatırız. Çalışmamızı yaparken büyük bir titizlik göstererek hataları asgariye indirmeye gayret ettik. Buna rağmen ehil olanların yapacakları tenkitler, eksikliklerimizin giderilmesinde bizlere yol göstereceğini ve bunun için onlara duacı olacağımızı ifade etmek isteriz. Çalışmak bizden başarı ise Allah'tandır.60,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786058464827
Kapak: Ciltli
Kağıt Cinsi: Şamua
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 616
Basım:
Ebat: 20x28 cm
Editör: Abdullah Sarıkaya
Ağırlık: 616
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.