Kur'an Öğreniyorum

Naime Gül

Kitap Açıklaması

Rahman ve Rahim olan Allah'ın adıyla, Müminlere acıyarak merhameti ile hakikatlere erdiren Allah'u Teala Hazretlerine sonsuz selamlar olsun. Efendimiz Muhammed (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) âl ve ashabına, onlara tabii olanlara selam olsun. İnsanlar yaradılışları icabı kendilerini tanımak mecburiyetindedirler.

Gerçek mutluluk ve huzuru yakalayabilmek için özüne yönelik emir ve yasakları bilip, ruhunun gıdasını vermesi gerekir. Bu da ancak Kur'anı Kerimi öğrenip, okuyup emirlerini yerine getirmekle mümkün olur. Resulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) "Sizin en hayırlınız Kur'an-ı öğrenen ve öğreteninizdir" buyurmuştur. Bu güne kadar bu konuda çalışma yapmış kıymetli kardeşlerimizi candan tebrik ve takdir ediyorum. Ancak okuma yazma bilmeyen minik yavrularımızın da kolay ve zevkle Kur'an-ı Kerimi okumalarını istedik.

Bu amaçla çeşitli şekillerle onlara hitap edip, konuları kolaydan zora doğru sıraladık. Böylece ilk kitabımız Kur'an Alfabesinden sonra Kur'an Öğreniyorum Kitabımızı hazırladık. Kolay ve zevkle öğreniyorsanız mutluyum.
Tevfik, inayet ve hidayet Allah'tandır.

Naima Gül Emekli İlkokul öğretmeni13,00 ₺
Satışta Değil
SEPETE EKLE
Kitap Ayrıntıları
ISBN: 9786059019316
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: 1. Hamur
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 48
Basım:
Ebat: 195x285 cm
Ağırlık: 48
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.