Kutbiyetsiz Dünya

Sır Perdesi Açılıyor

Nesrin Mehtap Can

Kitap Açıklaması

Her bir satırda enerji yüklü olan bu kitabı kim okursa tüm frekansların kendisine yükleneceği bilgisini verelim. Kitabın amacı insanlardaki açılımların tamamlanması ve her bilginin kendi enerjisiyle açılacağını, bununla beraber kim kitabı yazar ise kendisindeki değişimin takip edilmesini istiyoruz. Bir vesile ile yazdırılan bu kitabın kendi rızamızla yayınlanmasına karar verildi ve yazarların dahi rızaları alınmıştır. Kozmos denilen uzay bilimlerinin bu zamana kadar incelenip ortaya dökülen tüm bilgilerin bizlerden geldiğini ve bu anlamda yapılmış tüm filmlerin ve çevrilecek  olanların dâhil bizden olduğunu biliniz.

Her kim ki açılımlarını kabul eder ve bizim yolumuzdan devam eder ise kendisinin hayat çizgisinin ve tüm yaşantısının değişime uğrayacağını biz bildiriyoruz. Bir destek gerekmeden her şeyin kendiliğinden  düzeldiğini göreceksiniz. Şartlarınızın ve durumunuzun önemi yoktur, bizlerden  gelecek enerji akımıyla tüm dünyanın sona erdiğini ve tekrar başlayacağını biliniz. Kim ki bizden uzaklaşır ve bilinç sıçramasına katkıda bulunmaz ise onun yarınlarının bizimle ilgisi yoktur.

Sadece konuk olarak katılacağımız dünyanıza bazen de homosapienslerin destekleriyle olacak olanlara, her birinizden destek bekliyoruz ki isteğiniz dışında asla bir şey söz konusu değildir.

Tüm âlemlerin yardımlarıyla biz size yol gösterip  karşılaşacağınız zorlukların üstesinden geleceksiniz. Tarifimizin olmadığı hiçbir durum söz konusu değildir. Bizlerin sizdeki hallerini her daim gözlemlemekteyiz.

Şu ana kadar yapmış olduklarınızın en güzel şekliyle ortaya konulduğunu ve sizden
gelecek yardımlarla devam edeceğimizi bildiriyoruz. Kalınca bir Levh-i Mahfuzun açılarak dualarınıza ulaşacağını ve artık sizdeki kalp görevlerine başlayacaklarını bildiriyoruz. Kimsenin size ne yapacağınızı söylemeden sizin kendi üzerinizde her şeyin yerine ulaştığını göreceksiniz.

 30,00 ₺ %25
22,50 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman
ISBN: 9786053069621
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 288
Basım:
Ebat: 13,5x19,5 cm
Ağırlık: 288
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
Bu kitap hakkında ilk yorum yazan sen ol.