Kuzgun

Gülçin Koz
3 kişi

Kitap Açıklaması

Londra'nın göbeğinde peş peşe işlenen cinayetlerin ardındaki izleri takip eden Cinayet Masası dedektifleri, önce Yunanistan'a sonra da Türkiye'ye uzanan macera dolu bir kovalamacanın içinde tarihin ve mitolojinin büyülü dünyasının kapılarını aralarlar. Onlar katile yaklaştıkça tarihin üstü örtülen gerçekleriyle yüzleşecekler ve bir Antik Çağ uygarlığının izlerini süreceklerdir. Britanya Müzesi'nden çıkıp Osmanlı İmparatorluğu'na kadar giden sırlar ortaya çıktıkça, kadim Likya uygarlığının topraklarına yapılan ve Patara'ya kadar ulaşan yolculuk derin bir anlam kazanacaktır.

Geçmişteki sırları ve olayların gizemini çözerken önlerine çıkan tehlikelerle dolu yol, onları bir taraftan katile yaklaştırırken diğer taraftan tüm Avrupa'da yaşanacak olan birçok tartışmanın da başlangıç noktası olacaktır.

İngiltere'de başlayıp Tanrıların Dağı'nda devam eden bu nefes kesen takip, Anadolu'nun tarihsel zenginliği ile yoğrularak ağızlarda enfes bir tat bırakırken, eski defterlerin açılıp zihinlerde tekrar tekrar sorgulanmasına neden olacaktır.Gülçin Koz Kitapları

40,00 ₺ %30
28,00 ₺
Tedarik Süresi: 2 iş günü
100 TL üzeri kargo bedava! Kargo Bedava
Kitap Ayrıntıları
Türü: Edebiyat, Roman, Polisiye
ISBN: 9786052198612
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı
Boyut: Normal
Sayfa Sayısı: 448
Basım:
Ebat: 13,5x21 cm
Editör: Murat Dinçer
Ağırlık: 448
Yorumlar
Yorum eklemek için üye girişi yapmalısın.
  • Seçil Yenidoğan (03.05.2020)

    Uzun olmasına rağmen heyecanla kısa sürede bitirilebilecek kadar dolu ve sürükleyici. Ben kurguyu başarılı buldum. Umarım yeni romanı hızlıca çıkar.

  • Yazgı Taneli (03.05.2020)

    Çok keyif alarak okudum. Yerli yazarlarda bulamadığım, bir kaç yabancı yazarda bulabildiğim kurgu kalitesi ve aksiyonu bulduğum için çok mutlu oldum. Sıradan bir polisiyenin üzerinde, iyi çalışılmış, çok başarılı bir roman.

  • Zeynep Selin Tığrak (02.03.2020)

    Polisiye romanları hiç sevmeyen biri olarak 477 sayfayı birkaç günde soluksuz olarak okudum. Bana polisiye türünü sevdiren kitap oldu Kuzgun. Su gibi akıp giden ve devamının kesinlikle gelmesi gereken bir polisiye roman. Tek kelime ile harika 5/5